Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Speedskating summit 2011 - Opava

27. 5. 2011 P 00.05 [bleskové zpávy, Speed]tisk

Stalo se již tradicí, že opavské Sportovníkurzy.cz pořádají v létě soustředění rychlobruslařů. Nejinak je tomu i letos a speedskating summit bude od 20. do 24. července 2011. Vrcholem pak bude sobotní závod Českomoravského poháru 2011.

Srdečně bychom Vás rádi pozvali na každoroční akci, která se koná v Opavě a blízkém okolí a je určena pro všechny zapálené bruslaře a bruslařky s touhou se zlepšit v rychlosti i technice. Letošní speedskating summit je spojen pupeční šňůrou se závody Českomoravského poháru, které se v Opavě konají 23. 7. 2011.
V roce 2010 tuto akci navštívilo celkem 73 bruslařů se zájmem o rychlobruslení, proto je letošní termín omezen přihláškami a uhrazením účastnického poplatku do 20. 6. 2011. Místo konání: Městské sady, které hostí jako jediné místo v ČR závody Českomoravského i Českého poháru, dále 15km úsek mezi Opavou a Držkovicemi, zimní stadion s inline povrchem, plavecký stadion na koupališti přímo v Městských sadech, Stříbrné jezero a další.

Program:

nácvik speedskatingových dovedností (odraz, skluz, zatáčení, překládání…), video coaching (video rozbory), slalomové dovednosti, rozvoj stability a rovnováhy,….
Středa 20. 7.: příjezd a rozbruslení (cca 25km), seznamovací večírek
Čtvrtek 21. 7.: dopolední blok (stabilita, rovnováha, technika) a odpolední blok techniky, video-coaching
Pátek 22.7.: dopolední blok (slalom), odpolední blok (technika), večerní koupání Stříbrné jezero
Sobota 23. 7.: závody Českomoravského poháru, vyjetí po závodech, společné posezení
Neděle 24. 7.: dopolední blok (společná vyjížďka)

Účastnický poplatek: 1990,– Kč (zahrnuje: ubytování 4× nocleh, výuku, foto a video dokumentaci, zapůjčení freestyle bruslí, účastnické tričko, pronájem inline plochy)

Registrace je otevřená do 20. 6. 2011 a přihlásit se můžete emailem na
honza@sportovnikurzy.cz.
Jméno a příjmení:
Bydliště:
Telefon:
Email:
Velikost trička:

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

1 komentář | 1234 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Honza 4. 6. 2011 So 16.16 Aktuální seznam přihlášených ke dni 5.6.2011
[1] : : : reaguj :
*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.