Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Vysledky z Napajedel

28. 5. 2011 So 19.28 [bleskové zpávy, ČMP]tisk

Vysledky dnesniho destiveho zavodu jsou na webu driv, nez dojedete domu. Klikejte sem

A

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

19 komentářů | 1770 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Marcela Schneiderová 29. 5. 2011 Ne 09.15 Pochvala.
[1] : : : reaguj :

Organizátoři a závodníci, kterým se včera i přes neuvěřitelnou nepřízeň počasí podařilo dotáhnout do konce závod v Napajedlích, mají naši úctu a obdiv! Marcela a Jirka

Přidal(a): Honza 100 29. 5. 2011 Ne 18.14 Jsem nadšen
[2] : : : reaguj :

Napajedla byl možná první in-line závod v ČR, kde všechno klapalo. Jeden závod za druhým, žádné prostoje. Výborný hlasatel. Rozdělení startu na muže a ženy. Výsledky přišly na mobil chvíli po dojetí. Časomíra podle všeho přesná. Svižné vyhlašování, na které se nemuselo čekat půl dne. To vše v náročném počasí – náročném pro pořadatele, pro závodníky to byla zajímavá změna proti většinově suchým tratím. Nejsem jenom spokojen, ale přímo nadšen.

Přidal(a): František Míček 30. 5. 2011 Po 12.01
[3] : : : reaguj :

Organizace byla skvělá, komentátor pochopitelně taky :-) Myslím si že závod v Napajedlích patří k těm nejlepším, výsledkový servis po zkušenostech z Londýna (dodnes nemají výsledky!) je neuvěřitelný :-) Jen mě mrzí že účast není vyšší, osobně tomu moc nerozumím proč tomu tak je (dobrá, letos pršelo, ale loni bylo krásně).

Přidal(a): Pavel Zajpt 30. 5. 2011 Po 13.31 pochvala
[4] : : : reaguj :

Je to tak! Inline cup je pro mě seriálové číslo 1 v ČR. Z organizátorů je cítit to pravé inline srdíčko. Letos mám jasno – jedu ho komplet a Life jen MČR a WIC.

Přidal(a): peťa 30. 5. 2011 Po 13.33
[5] : : : reaguj :

Loni se zúčastnilo hodně místních a skoro místních, letos díky počasí jen skalní závoďáci, snad kromě pár dětí. Ale závody byly perfektní. Při takovém počasí jsem snad ještě nikde nejezdil. 8-O 8-O 8-O

Přidal(a): vanadis 30. 5. 2011 Po 18.02 Fotky
[6] : : : reaguj :

Zdarec souputníci, pár fotek z Napajedel, ale je to bída a utrpení, takhle hrozný to bylo na focení naposledy loni v Ostravě. Každopádně, příjemné vzpomínání v teple a suchu. :-) http://vanadis.rajce.idnes.cz/ Zdraví Bohunka

Přidal(a): vanadis 30. 5. 2011 Po 18.05 Diplomy
[7] : : : reaguj :

A diplomky na webu ke stažení budou, budou? :-)

Přidal(a): Helča 30. 5. 2011 Po 21.43
[8] : : : reaguj :

Bohunko, díky za fotky.

Přidal(a): Jirka 30. 5. 2011 Po 22.18 Skvělé fotky / Kolečka do deště?
[9] : : : reaguj :

Bohunko, skvělé fotky, nejstylovější je ta, jak projíždějí přímo kaluží a voda stříká od bruslí, ale pěkných živých fotek je tam mnohem víc.

Většina má černá kolečka, to jste lidi jeli opravdu na MPC Storm Surge? Pomáhá to opravdu? Mně se to pořád nechce věřit, že by kolečka mohla být velmi tvrdá a přitom neklouzat za mokra. Nebo to byly gumové Continentaly? Ty jsou ale měkké a malé. Podělí se někdo o zkušenost?

Přidal(a): vanadis 31. 5. 2011 t 05.33 Stormy
[10] : : : reaguj :

V Napajedlech jsem jela na Stormech podruhé, protože loni v Pardubicích se mi ta kolečka osvědčila. Držela perfektně. :-)

Přidal(a): Jirka 31. 5. 2011 t 06.47
[11] : : : reaguj :

[10] vanadis:Takže se dá říci, že u Stormů to opravdu není jen marketing? Pak bych pro podobné případy o nich uvažoval.

Přidal(a): Honza 100 31. 5. 2011 t 09.04 kolečka na mokro
[12] : : : reaguj :

Stormy opravdu lépe drží na mokru. ALE! Když se s vodou smíchá na jaře pyl, tak ani černá kolečka nepomohou. Stejně tak na podzim padající listí. Také kloužou na kamenech, třeba na dlažbě, obrubnících atd. Ale na mokré silnici bez výše uvedených či jiných příměsí výrazně pomáhají.

Přidal(a): Ivan 31. 5. 2011 t 15.59 respektuji, ale nesouhlasím
[13] : : : reaguj :

Na startu v Otrovicích jsem byl upozorněn, že mi nebude povolen start v kapkovité přilbě. Zdůvodněno to bylo tím, že takováto přilba by mohla ohrozit ostatní startující. S tímto tvrzením nemohu v žádném případě souhlasit protože: se jedná o přilbu renomovaného výrobce s homologací pro cyklistiku. Tato přilba je zhotovena z materiálu (extrud. polystyren) a technologií, která naopak chrání zdraví uživatele a ostatních. Představa, že po pádu zůstane přilba v kolmé poloze a nějakým záhadným způsobem bude zafixována kulovitá přední část tak, že by se na zadní konec někdo mohl,,napíchnout,,je z oblasti sci-fi. Pokud se rozhlédneme po dnešních přilbách (obvyklých), zjistíme, že velká většina z nich je na zadní části tvarována do jakýchsi ostnů, čož je teoreticky ještě větší ,,nebezpečí,, pro ostatní a používají se bez připomínek. Doposud jsem také nikdy neslyšel, že by existoval jediný případ, že by se někdo zranil o cizí přilbu. Ostatně, přesně tento model přilby byl také použit v časovce týmů na letošním Giru a nemyslím si, že byl předmětem obav o zdraví závodníků. Ano, dřívější tzv. skořepinové modely opravdu byly potencionálním nebezpečím pro uživatele i pro ostatní. Bylo to proto, že byly konstruovány pouze za účelem zlepšení aerodynamiky a v případě většího nárazu se mohly rozletět na různé střepy, které skutečně zranit mohly a proto byly zakázány.S takovýmto zákazem se dá pouze souhlasit, ale pro současné polystyrénové modely to zcela jistě neplatí. Tolik na vysvětlenou. Ivan

Přidal(a): Jirka 31. 5. 2011 t 20.53
[14] : : : reaguj :

[12] Honza 100:Honzo, díky za informaci. Jirka

Přidal(a): Misa 1. 6. 2011 St 09.42 fotky z Napajedel
[15] : : : reaguj :

Další fotky na www.napajedla.cz

Přidal(a): František Míček 1. 6. 2011 St 15.09
[16] : : : reaguj :

No, v Německu jsem jel na dráhových Matterech, bylo mokro a neklouzalo to … takže nevím, jestli je to marketing nebo ne :-) Každopádně záleží na povrchu.

Přidal(a): Jirka 1. 6. 2011 St 20.57 kola do deště
[17] : : : reaguj :

No, pročetl jsem asi dvacet diskusních fór, a je to tam podobné, někdo na Stormy nedá dopustit, jiný říká ojetá měkká kolečka stačí. Gumové Continentaly 90 drží určite, zato s jistotou vůbec nejedou. Asi to bude také o bruslařské technice, kdo co za deště obuje. Za sucha jezdí každý, praví borci si počkají na pořádný liják :-D

Přidal(a): Honza 100 2. 6. 2011 t 11.56 kolečka na vodu se zkušeností
[18] : : : reaguj :

viz příspěvwek č. 12. Když prší hodně, tj. je na čistém asfaltu téměř čistá H2O, tak Stormy nekloužou vůbec a kvalitní tvrdá kolečka do sucha jen málo. Když je vody málo, tak se dostatečně nerozředí směs vody, pylů, blátíčka atd., takže klouže všechno. Při průtrži se jezdí loužemi, ale kolečka kloužou méně. Osobní zkušenost z loňských Pardubic: lilo jako z konve už dlouho před závodem i při něm. Desítku jsem jel na MPC Road War (tvrdá kolečka do sucha) v tom roce poprvé na špici, ale ve spurtu mi všichni čtyři kolegové na Stormech upláchli. V intenzivním spurtu se nešlo odrazit. Půlmaraton jsem už jel na Stormech, opět na své poměry velmi dobře a ve spurtu jsem kolegům ujel já. Při „pomalejší“ a pravidelné jízdě člověk jede lépe technicky, ale při spurtu nebo nástupech technicky zaostávám, takže tam se přilnavost koleček projeví naplno. Ve zrychleních a do kopce se projeví výhoda Stormů.

Přidal(a): Jirka 3. 6. 2011 P 13.57 Stormy ano
[19] : : : reaguj :

[18] Honza 100:Dík za podrobný popis, to mne přesvědčilo, nejméně dvě kolečka Stormů na jednu brusli pro případ deště koupím. Loni jsem měl v Ostravě řadu „baletních“ vložek na hraně pádu, protože ty normální kolečka ustřelují na mokru hlavně ke konci odrazu.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.