Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Blade night v Plzni - uskutečněno

Minulý týden se konala první blade night v Plzni. Informace o konání se rozcházely ještě v den konání a nakonec se celá akce konala jen v novém areálu Škodaland. Bohužel tedy na preniéru v ulicích Plzně si musíme ještě počkat. Program blade night byl přizpůsoben možnostem dráhy v areálu. Aktivně se účastnilo asi 10 dětí a přibližně stejný počet dospělých, kteří přišli na dráhu spíše shodou okolností, než vyhledáváním této akce. Počasí bruslení rozhodně nepřálo a během konání prošel několikrát drobný déšť .
Celkový dojem dobrý a organizátoři se snaží. Držím jim palce na příští termín, tentokrát už skutečně v ulicích. Asi by prospěla i větší propagace kromě stránky na Facebooku. Program a pár fotek jsou k vidění zde. Následující jízda má stránku zde

Původní zpráva o první blade night v Plzni z 28. července:
Dnes se objevily informace o první blade night v Plzni. Bohužel informace ze dvou zdrojů se liší jak v místě startu, tak jeho času. Plzeňský denik, QAP.cz První jízda bude už tento pátek večer. Před několika lety byla policie a radnice neoblomná a jízdy nepovolili. Časy se mění a doufejme, že nezůstane jen u letošního roku a budou vybrány i delší trasy než 2,3km od Plazy k Hornbachu.
Upřesňující informace na Facebooku

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

3 komentáře | 1085 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Libor 28. 7. 2011 t 20.30
[1] : : : reaguj :

Taky jsem to, Honzo, zaregistroval a dost mi to překvapilo! I když začátek je opravdu na periferii… Našel jsem to ještě jako akci na facebooku, platit by měla ta akce okolo Makra.

Přidal(a): Libor 28. 7. 2011 t 20.31
[2] : : : reaguj :

Doplňuju odkaz na akci na FB: http://www.facebook.com/event.php?…

Přidal(a): HonzaH 28. 7. 2011 t 20.44
[3] : : : reaguj : web

[2] Libor: díky za doplnění.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.