Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Blade nights Opava s Re/maxem

11. 8. 2011 t 21.49 [bleskové zpávy, Fitness]tisk

Blade Nights v Opavě zase žijí. Jezdíte rádi na inline bruslích? Bavíte se rádi ve skupině stejně „postižených“ lidí? Tak toto je akce pro vás!!! Jsou připraveny vyjížďky na inline bruslích noční Opavou, po cestách a v místech, kde si obvykle nezabruslíte, protože vás bude pokutovat policie. Teď vás naopak budou policisté chránit!!! A k tomu moderní hudba a spousta zábavy. Tak neváhejte, nikomu se nemusíte přihlásit, jen přijďte.

Tradiční inline jízdy noční slezskou metropolí na severu Moravy zase ožívají. Úsilí Magustrátu města Opavy a sportovního klubu SPortovní Kurzy.cz bude gradovat již 20. srpna 2011 letošní první noční jízdou. Partnerství letošních dvou jízd zaštítila společnost REMAX s pobočkou v Opavě. Jízdy se budou konat jednou měšíčně na nové, zhruba 11km trati, která vede středem města. Trasa, která obklíčí celé centrum města, je bezpečnější, disponuje ještě lepším povrchem něž tomu bylo dosud v minulých letech. Neváhejte a dorazte v 19.30 na Horní náměstí, inline brusle, chrániče, přilbu a reflexní či světelné doplňky vemte sebou.

Kudy se pojede? bladenights_th

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1013 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.