Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

DECATHLON se stal partnerem MČR v Račicích

16. 8. 2011 t 16.26 [bleskové zpávy, ČMP]tisk

Obchod se sportovním vybavením DECATHLON se stal hlavním partnerem Mistorvstí České republiky v maratónu. Všichni dopředu přihlášení účastníci, kteří zaplatí startovné nejpozději 31. 8. 2011 dostanou díky DECATHLONu účastnické tričko s logem závodu a současně se můžeme těšit na zajímavé ceny.

decathlon_logo
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 1233 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): E.H.S. 18. 8. 2011 t 21.42 Tričko
[1] : : : reaguj :

Mám k tomu dotaz či námět.

Kdyby se dalo koupit pěkné sportovní tričko z moderní syntetické tkaniny v nápadných barvách, s logem ČMP, nějakým nápisem, třeba „Českomoravský pohár – závody na inlajnech“ a pokud by se tam vešla i internetová adresa, ihned bych si ho koupil.

Lidi z klubů nosí trička/drezy klubové, my neorganizovaní nemáme na závodech identitu.

Tričko bych si bral pak na všechny závody i tréninky, včetně závodů LIL :-). Při mojí průměrné rychlosti 20km/h by si to mohl každý v klidu přečíst..

To od Decathlonu bude ale asi bavlněné, že?

Přidal(a): Peťa 19. 8. 2011 P 08.37
[2] : : : reaguj :

Taky bych si takový dresík koupil.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.