Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Ztráty, nálezy a resty na Ještědu

29. 8. 2011 Po 21.49 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

Po výjezdu na Ještěd zbylo k vyřešení několik záležitostí. Po dojezdu jsme vydávali Pamětní listy za zdolání vrcholu, ale bohužel se nedostalo na všechny z vás. Budeme je mít připravené v sobotu v Račicích. Ti z vás, kteří tam nebudete, napište nám na email adresu, kam máme Pamětní list zaslat. Omlouváme se za nepříjemnost.
Dále jsme nalezli zapomenutou helmu v protorách recepce, kde se vydával čaj po dojezdu a v místě bufetu byla lahev na pití. Opět platí vyzvednutí v Račicích nebo případná domluva emailem.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 1055 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal 30. 8. 2011 t 14.47 Ještěd...
[1] : : : reaguj :

Honzo H., prosím pošli mi pamätný list na adresu podľa vizitky u Niky P. V Račiciach nebudem, čaká ma tanečný maratón na svadbe. Ďakujem. Niečo podobné ako výstup na Ještěd organizujú u nás hasiči, beh s plnou „polnou“ v 86m vysokej budove Stav. fakulty:http://bratislava.sme.sk/…schodov.html Do nedele som si myslel, že kolieska na korčule boli vymyslené preto, aby sme sa pohybovali rýchlejšie, ako peši…pani Čermáková ma presvedčila, že to nie je pravda :-)ľahkou turistickou chôdzou ma predbehla, odfotila, povzbudila, predbehla, odfotila, povzbudila atď. :-)v pohode ma predbiehali aj kolobežkári, ktorí ne-kolobežkovali, ale kolobežku iba tlačili – je to v súlade s pravidlami? Mal som sto chutí vyzuť tie 5 kilogramové korčule a vybehnúť bosý…alebo vyzuť aspoň ľavú korčulu a vybehnúť ako na kolobežke…čo na to súťažná jury? :-)

Přidal(a): Bohunka 31. 8. 2011 St 09.32
[2] : : : reaguj :

[1] Michal: Michale a co tohle, letos se u nás běží už pátý ročník. Loni jsem zkusila Liberec, Olomouc a Prahu. http://www.run-up.cz/index.php Dost dobrá akce a hlavně se člověk tahá jenom se sebou, ta plná polní hasičská – no to bych umřela už v druhém poschodí. Bo

Přidal(a): Michal 31. 8. 2011 St 09.58
[3] : : : reaguj :

Bohunka, moje kĺby a bez-meniskové kolená pešiacky beh už nezvládajú :-(stretám spolužiakov aj -čky, ktorí majú umelé kĺby a preto som rád, že ešte aspoň ako tak korčuľujem :-)ja som chlapec z roviny, z najväčšej slovenskej dediny :-) :-)výstup na petržalskú hrádzu má prevýšenie asi 2m, dal som to 20×, trochu slabá príprava na Ještěd :-(

Přidal(a): Jirka N. 31. 8. 2011 St 21.49 Pokec kategorie 50+ na stránkách závodního speedu
[4] : : : reaguj :

Jo, Michale, ty kolena, to není sranda. Mně po běhu „odešly“ šlachy v obou kolenech, pak jsem zkusil závodní chůzi, opět mi křuplo v koleni a šel jsem si v 48 letech koupit brusle. Od té doby se pohybuju – jak říkám – pomocí „protetických pomůcek“ = inlajny a občas kolo a běžky..... Přijedeš do Račic? Budu tam na 10km, tj. určitě nebudeš poslední. :-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.