Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Před finále ČMP si zrekapitulujme pořadí

2. 9. 2011 P 00.05 [bleskové zpávy]tisk

Celkové pořadí ČMP bohužel odráží současný stav inline bruslení u nás – pravidelných účastníků je pomálu. I tak se ale můžeme těšit na napínavý souboj týmů ISC a SportovníKurzy.cz, které jistě budou dělat všechno pro to, aby jejich lídři vybojovali letošní pohárovou trofej. Maratón je trať dlouhá a tak smazat 4 minuty náskok Honzy Pecky může být pro Martina Kuchaře velká výzva. Z loňska si jistě všichni pamatujete, že v Račících se jezdí maratón velkým fofrem a jistě k tomu budou přispívat i prémie vyhlášené v lichých průjezdech cílem.

Co provede ISC s desetiminutovým náskokem Nici Hlůškové je těžko odhadnout, ale třeba uvidíme strojovou spolupráci Eviny Šodkové a Kamči a Karči Novákových ve snaze dotáhnout Evinu co nejblíž k Nikole. Vše je otevřené a máme se tak na co těšit.
Samozřejmostí je oddělený start mužů a žen a zákaz koedukovaných háků, takže letošní Mistryně bude zcela regulérní a bude to ta, která projede cílem jako první.

Průběžné pořadí Českomoravského poháru 2011
Průběžné pořadí Českomoravského pohárku 2011
Průběžné pořadí juniorských kategorií

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

11 komentářů | 1504 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): rene 2. 9. 2011 P 13.56
[1] : : : reaguj :

první komentář je na cel.pořadí dětí.Cel.pořadí hodně odfláknuté.Mám tam dvě cérky a špatně.Viktorie Mádrová nestartovala jen v Opavě,ale v Napajedlích,Stožec,Brno?LIberec.Druhá Klaudii Mádrové chybí Stožec-ten tam ale chybí celkově.V Liberci kdo nebyl to má ale nejlepší s přirážkou sekunda a něco.A jak se dají počítat časy kateg.ZAH,ZAK když se jelo na koloběžkách.atd.

Přidal(a): František Míček 2. 9. 2011 P 15.46
[2] : : : reaguj :

Copak asi hoši z ISC vymyslí … No zkusíme že to Antonio rozjede a Martin se za ním vyveze, ale bude to těžký. Ale vlastně ne, Antonio jede jen desítku, tak to nic. Martin si to prostě bude muset vyject sám :-)

Přidal(a): Balud 2. 9. 2011 P 15.48
[3] : : : reaguj : web

[1] rene: René a ostatní: o chybě vím. Večer to opravíme a v Račicích budou viset správně dětské výsledky.

Přidal(a): Pavel Zajpt 2. 9. 2011 P 15.56 Pokud hoši z ISC pojedou pro Kuchtíka, tak to bude Pecka hodně těžký
[4] : : : reaguj :

Jedu na Kuchaře!:o)

Přidal(a): rene 2. 9. 2011 P 16.02
[5] : : : reaguj :

dík za info. o chybě,ale jak jsem koukal na pravidla- 4 a více závodů,tak to v kateg.ZAH nesplnuje nikdo a v JFH jen Lokvencová N. a Mádrová V.

Přidal(a): Balud 2. 9. 2011 P 20.18
[6] : : : reaguj : web

Opraveno… Doufám, že teď už je to o.k. Pravidlo o 4 závodech platí pro dospělácké kategorie, pro děti jsme to zredukovali na 3, protože Stožec se do hodnocení nedá započítat…

Přidal(a): rene 2. 9. 2011 P 20.57
[7] : : : reaguj :

určitě to O.K.není,a Stožec je Stožec,závod jako jinej

Přidal(a): Peťa 2. 9. 2011 P 21.59
[8] : : : reaguj :

No jasně! Proč ne Stožec?

Přidal(a): Pavel Zajpt 3. 9. 2011 So 08.25 výsledky jun.kat.
[9] : : : reaguj :

Musím se připojit k nespokojenosti vypracování celkových výsledků dětských kategorií. Proč né Stožec, má regulerní výsledky dětského závodu – http://sportsoft.cz/…usle_3km.pdf?… a Anna Bílková startovala v Brně – takže žádné DNS – http://www.championchip.cz/…/Vys4Kat.pdf Diky za opravu Pavel

Přidal(a): Honza100 3. 9. 2011 So 21.31 Díky za nápady
[10] : : : reaguj :

Ještě tu není článek k Račicím. Bylo vidět, že organizátoři bojují s financemi, takže nemají možnost udělat účastníkům pomyšlení. O to více vynikne to, že si pomůžeme sami, resp. pomůžou někteří. Velké díky patří Frantovi Míčkovi, který místo přípravy na závod celou noc pekl dorty a míchal polevu. I Chocův papouch odlehčí bojovnou atmosféru. A chyby v časomíře bych nehrotil, podobný guláš dělal při každém závodě i ChampionChip – nakonec před několika lety jsem toho jejich protivného dědka chtěl hodit do vody za to, co provedli s časy.

Přidal(a): Jirka Bulan 7. 9. 2011 St 09.52 giro de maraton 11
[11] : : : reaguj :
*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.