Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Výsledky Giro di Kanál

7. 9. 2011 St 15.54 [bleskové zpávy, ČMP]tisk

Apachi zpřehlednili výsledky Giro di Kanál, takže ted už by mělo být výrazně jednodušší si je prostudovat a zaarchivovat.

10.000 m
42.195 m
Dětské kategorie

Díky všem,kdo jste dnes dorazili a přejí vám mnoho úspěchů v závěru sezóny.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

54 komentářů | 1965 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): vanadis 4. 9. 2011 Ne 08.20 Výsledky
[1] : : : reaguj :

Bohužel ve výsledkové listině na 10 km jsou chyby, u žen není odečten odstup při startu – 10:12 + 11:56 není 23:18. :-?

Přidal(a): honza 4. 9. 2011 Ne 08.57
[2] : : : reaguj :

Je to podivný ČMP.Vykašlali se i na celkové vyhodnocení věkových kategorii na 10km.Takhle si váží starší závodniky a stěžují si,že je velký odliv závodníků.To asi bude větší.

Přidal(a): Jarda Hanzlíček 4. 9. 2011 Ne 09.25 Díky
[3] : : : reaguj :

Myslím si, že pořadatelům ČMP patří za letošní ročník poděkování, protože v současné ekonomické situaci a při nedostatku financí ve sportu dokázali uspořádat sérii závodů na dost vysoké úrovni. Kdo někdy něco pořádal nebo pomáhal při pořádání tak ví, že to není pro pořadatele jednoduché. Sehnat finance, všechno připravit, zajistit dodavatele i dobrovolníky, zorganizovat vlastní závod a pak vše zase uklidit… Co se týká chyb, kdo nic nedělá, nic nezkazí a proto se občas chyby stanou. Určitě budou odstraněny ke spokojenosti všech závodníků. Co se týká pohárku, už od počátku bylo v pravidlech psáno, že se u dospělých budou hodnotit pouze dvě kategorie – muži a ženy. Taky mě to mrzí, protože bych jinak byl na „bedně“, ale věděl jsem to od začátku seriálu. Chce to číst vše a důkladně. Osobně jezdím, protože mě to baví a dělám tím něco pro své zdraví. Ale rozhodně nepřestanu jezdit kvůli tomu, že mě někdo nevyhodnotil a nedal list papíru. Jsem spokojený se svým vnitřním dobrým pocitem i když nikdy nebudu patřit do špičky. Kluci a holky, obrovský dík za ČMP 2O11 a těším se na ČMP 2012. A zase při něm rád pomůžu. :-D

Přidal(a): vanadis 4. 9. 2011 Ne 10.56 Fotky
[4] : : : reaguj : web

Něco pro vzpomínku na prima závody v Račicích – fotky na obvyklé adrese: http://vanadis.rajce.idnes.cz/ Příjemnou zábavu při prohlížení a snad se každý najde. :-) Zdraví Bohunka

Přidal(a): Honza100 4. 9. 2011 Ne 11.45 Dorty a ptáci
[5] : : : reaguj :

Tak už to můžu napsat i pod aktuální článek: Bylo vidět, že organizátoři bojují s financemi, takže nemají možnost udělat účastníkům pomyšlení. O to více vynikne to, že si pomůžeme sami, resp. pomůžou někteří. Velké díky patří Frantovi Míčkovi, který místo přípravy na závod celou noc pekl dorty a míchal polevu. I Chocův papouch odlehčí bojovnou atmosféru, na hradech a zámcích se za pohlazení kdejaké vypelichané sůvy kasírují velké peníze. Až se najde sponzor, budou hodnotné ceny a kdoví co ještě, ale italské dorty, papouchy a podobné to stejně nepřebije.

Přidal(a): honza 4. 9. 2011 Ne 14.41
[6] : : : reaguj :

Jsou to jen plané výmluvy.Kolik stojí madajle?15Kč?Tohle nejsou schopni organizátoři utáhnout??Podívejte se třeba do Otrokovic.Tam ji dostal každej.

Přidal(a): František Míček 4. 9. 2011 Ne 15.28 MČR
[7] : : : reaguj :

Vzhledem k tomu že se jednalo o oficiální MČR v inline maratonu, rád bych zde měl výsledky MČR, stejně jako jsou zpracovávány třeba v bězích nebo loni na inlinech v Brně – tím myslím BEZ zahraničních učastníků (možná by to šlo upravit i ručně, tolik jich zase nebylo).

Jinak Honzo díky, dorty peču rád a určité zpestření a oživení závodů je někdy potřeba – papoucha jsme mohli dát na italský stánek, tedy kdybychom mu zabarvili ty modrá pera :-) Jinak asi i trochu souhlasím, třeba ten diplom mohl být důstojnější, tedy alespoň odpovídající významu akce.

Přidal(a): Jiri Piskaty 4. 9. 2011 Ne 18.01
[8] : : : reaguj :

Dík za hezké závody během celé sezóny. Lěč jsme se zúčastnili jen závodů v Napajedlích ( tam se děckám líbil okruh s kopce a do kopce , okořeněný deštěm ). A závěr v Račicích ( rychlá trať , voda s možností rybaření super ). Držím pořadatelům palce pro elán do dalšího roku se vstřícností k námětům účastníků. ;-)

Přidal(a): Jirka N. 4. 9. 2011 Ne 19.52 Díky - papoušek - další závody
[9] : : : reaguj :

Jarda [3] Jarda Hanzlíček:to napsal pěkně a tak se jen přidávám k jeho poděkování, i když mám letos jen 2 závody.

Malý zlomek sekundy jsem si fakt myslel, že je ten pták vycpaný (mozek zpomalený následkem 10km), ale pak se pohnul a mrknul na mně..

18.9. Kladno – šance pro fitness z Prahy a okolí.

Abych nezapomněl – Bohunko, díky za fotky.

Přidal(a): uzivatel 4. 9. 2011 Ne 22.48
[10] : : : reaguj :

Takhle se jezdi v Opave: http://www.youtube.com/watch?…

Přidal(a): MichalPolan 5. 9. 2011 Po 19.33
[11] : : : reaguj :

Chci poděkovat všem organizátorům letošního ČMP za závody, které možná nevynikají vysokými prémiemi, luxusními diplomy a hodnocením tisícovky kategorií, ale zato zaujmou nabídkou méně tradičních tratí (Opavské sady, Stožec, okruh v Napajedlech… i to proklínané Brno) namísto kroužení po jedné silnici tam a zpět. Jsem rád, že se našli i v takové situaci lidé, kteří se spojili, zorganizovali pěkný seriál a dovedli ho doplnit i příjemnou atmosférou. Jistě, našel bych i slabší místa, ale ta už byla zmíněna a já je nebudu rozpitvávat znovu. Ještě jednou tedy díky!

– –

Přidal(a): Jirka N. 5. 9. 2011 Po 23.08 Díky za Račice!
[12] : : : reaguj :

Stížností po Brně bylo hodně, zatím však nikdo nepoděkoval za samotné Račice (za ročník už ano).

Přátelé, díky za výborný závod na 10 km v Račicích. Díky za pěkné triko!!

  • – – –

Závod na 42 km jsem už v Račicích nezažil; valil jsem to na FS-Marathon u Norimberku: 137 závodníků s licencí, 177 fitnesáků, hezký závod krásnou krajinou za (pro Čecha) vysokou cenu – ve výsledku asi 70 Kč na 1 km závodu.

Tím ovšem nechci radit, abyste jezdili do Německa na závody. Naopak, važme si toho, co máme doma, a doufejme, že Víťa nevyhodnotí letošní „rok ďábla“ (jeho slova) příliš negativně.

Přidal(a): Hans 6. 9. 2011 t 09.08 Račice
[13] : : : reaguj :

Račice byly super! Trochu to smažilo, ale jinak se to povedlo. Italský koláč mě udělal radost! To mě ale přivedlo na myšlenku, že nebylo žádné jiné občerstvení tzn.ani ten gulášek. No a místní restaurace je pověstná svými dlouuuhýmí lhůtami.Dřív býval stánek s Nescafem atd.To bych zlepšil…Jinak jste pro mne a mého svěřence no.1.Dík a vydžet!

Přidal(a): Lenka Hermanová 6. 9. 2011 t 14.47 Račice výsledkovka
[14] : : : reaguj :

Závod super, jen ve výsledkovce jsme našli chyby, které jsme několikrát urgovali, ženy mezi chlapama, o opačně, následně neodečtené časy, tím pádem chybná celá výsledkovka, nejsou tam ani pořadí v jednotlivých kategoriích. Celé toto kalí člověku radost z jinak vydařených závodů. A startovné!??? 8-O

Přidal(a): Libor M. 6. 9. 2011 t 17.55
[15] : : : reaguj :

[7] František Míček: svatá prostoto …

Přidal(a): František Míček 8. 9. 2011 t 09.33
[16] : : : reaguj :

Prosím?

Přidal(a): František Míček 8. 9. 2011 t 09.36 Výsledky
[17] : : : reaguj :

Výsledky jsou každopádně přehlednější, díky, jen mě tam stále chybí MČR celkově – tedy bez zahraničních účastníků.

Přidal(a): Martina Žáčková 8. 9. 2011 t 12.50 výsledky...
[18] : : : reaguj :

Nikolu Kubelkovou jsem předjela o kolo :) a je přede mnou? :-D

Přidal(a): honza 8. 9. 2011 t 13.11
[19] : : : reaguj :

[18] Martina Žáčková:Nevím jestli Ti na to odpoví,oni totiž neodpovídají na kritiku,prý můžeme být rádi,že můžeme jezdit.

Přidal(a): HonzaH 8. 9. 2011 t 14.25
[20] : : : reaguj : web

[18] Martina Žáčková: Nikola Kubelkova a Lenka Zahumenska jely s prohozenymi cipy.

Přidal(a): Balud 8. 9. 2011 t 14.37 není kritika jako kritika
[21] : : : reaguj : web

[19] honza:Honzo, odpovídáme, případně rovnou řešíme všechno, na co se odpovědět dá. Na jednu a tu samou poznámku skutečně neodpovídáme opakovaně. Takže pokud hledáš odpověď na věkové kategorie na desítce, najdeš ji tady a tady.
Závody pořádáme zcela ve svém volném čase po každodenní práci a v mém případě i velmi na úkor vlastního tréninku a času, který mohu věnovat rodině. Ostatně mé ženě a synovi patří největší dík, za to že můžu (letos) 6 víkendů v roce a k tomu cca 2 – 3 týdny předem každou noc připravovat něco, za co pak třeba bude někdo rád, že si mohl zajezdit. Navzdory tomu všemu se snažíme o co nejprofesionálněji odvedenou práci, tak abyste se vy účastníci na našich závodech cítili dobře a bezpečně.
Stejně jako jsme dobrovolníci my, tak se může dobrovolníkem stát každý honza a s pořádáním nám pomoci svou prací nebo, pokud se na práci necítí tak třeba i finančně či věcnými dary.

Přidal(a): E.H.S. 8. 9. 2011 t 20.47 Holubička
[22] : : : reaguj :

[18] Martina Žáčková:tu fotku na facebooku, jak děláš holubičku, jsem fakt „sežral“ a neváhal bych jí označit na inlajnovou fotku roku: v pozadí se pachtí vláček speedových důchodců a v popředí ty, s absolutním přebytkem energie…geniální

Přidal(a): Jarda Hanzlíček 9. 9. 2011 P 08.40
[23] : : : reaguj :

[22] E.H.S.: Tak dík za ty důchodce :-( …, ale řadu kol jsme jí stačili a možná i fanděním pomohli. Bylo to příjemné polykání maratonských kilometrů s krásným výhledem. :-D Jinak fotka super…

Přidal(a): honza 9. 9. 2011 P 09.34
[24] : : : reaguj :

[21] Balud:Já nepopírám,že to nestojí spoustu úsilí zařídit závody,ale roky vám píšeme o vyhlašování kategorii a nějak nechcete slyšet.A odpověď ,že si můžu diplom vytisknout sám je zvrhlost a znevážení závodníka.To je vaše ocenění???To je plivanec závodníkovi.

Přidal(a): Jarda Hanzlíček 9. 9. 2011 P 10.44
[25] : : : reaguj :

[24] honza: Někteří diskutéři už zacházejí příliš daleko. Slova jako zvrhlost, znevážení závodníka či plivanec mi připadají celkem unfér vůči pořadatelům ČMP. Zvláště od člověka, který se ani neumí podepsat celým jménem. Proč asi? Svými neustálými negativními příspěvky spíš „znevažuje“ práci pořadatelů ČMP, místo toho, aby byl rád, že tady někdo něco pořádá. Víťa popsal jen čas věnovaný pořádání závodů v sezóně, ale nezmínil se o tom, kolik úsilí stojí pořadatele ČMP během zimy shánění financí od sponzorů na uspořádání další sezóny, zajišťování termínů závodů, zajišťování měřící techniky, tratí, zdravotnické služby, atd. Jsou to stovky odeslaných mailů, desítky schůzek a jednání, tisíce najetých kilometrů vlastním autem. A to vše ve svém volném čase na úkor rodiny nebo i svým jiným zájmům. Vím o čem píšu, sám jsem se snažil pomoct. Spíš bych jim za jejich úsilí poděkoval než je hanil. A že jsou chyby ve výsledcích? Snaží se je odstranit, přestože nemohou za to, že si někdo prohodí čip nebo selže měřící technika. V Německu (na Středoněmeckém poháru) taky nedávají diplomy a pokud někdo má o diplom zájem, může si ho nechat po závodě vytisknout. Jaký je v tom rozdíl (tisk po závodě nebo doma)? A to se tam platí startovné 20 éček a víc a z pronájmu čipu si nechávají 5 Eur. Kdyby to bylo tady, tak by se Honza asi … Doporučil bych Honzovi, aby si nechal vyrobit modrý dres s nápisem na zádech „MRZOUT“, koupil si bílou přilbu a na jaře šel hrát s dalšími Šmouly kuličky někam do parku. Připadá mi totiž, že „nemá rád“ inline bruslení a vadí mu, že tady někdo jezdí hlavně pro radost než pro nějaká ocenění. Nebo je to snaha zlikvidovat ČMP?

Přidal(a): honza 9. 9. 2011 P 11.19
[26] : : : reaguj :

[25] Jarda Hanzlíček:Brečíš hezky,ale blbě.Závod je závod a je na místě i vyhodnocení.Není to inline vyjížďka.Kolik bruslařů přišlo o kolečka v Brně? To taky něco stojí…atd…Taky sebekritiky neuškodí a z kritiky si vzít ponaučení pro případnou další sezonu a ne kašlat na závodníky.

Přidal(a): honza 9. 9. 2011 P 11.21
[27] : : : reaguj :

Není to likvidace ČMP jak píšeš nebo podsouváš a pro zlepšení a kvalitu závodů.

Přidal(a): Jarda Hanzlíček 9. 9. 2011 P 11.22
[28] : : : reaguj :

[26] honza:No Comment…

Přidal(a): Denis 9. 9. 2011 P 22.02
[29] : : : reaguj :

Nejsem častým přispěvatelem do diskusí pod články na inline webech, ale nyní mám opravdu pocit, že se musím vyjádřit. Vzhledem k tomu, že na oficiálním webu ČSKB není pro ohlasy místo, uveřejňuji svou úvahu na stránkách sdružení, které se pořádání inline závodů u nás věnuje asi nejdéle a asi nejvíce se ho dotýká.

Včera, když jsem si přečetl komentář o MČR v Račicích na speedskating.cz, jsem si opět položil otázku: Co svaz kolečkového rychlobruslení vlastně chce a koho reprezentuje? Na sobotním závodě nenechal autor článku nit suchou a pochválil snad jen přírodu a počasí. Všichni, a organizátoři nejvíc, vědí, že problémů v posledním závodě ČMP bylo víc než obvykle a že účastníci z nich byli dost rozmrzelí. Chyby se vyskytly ve výsledkových listinách i při vyhlašování výsledků. Je na celém inlajn týmu, aby se z nich poučil a do příštího ročníku přijal potřebná opatření k nápravě. Myslím si ale, že svaz by měl místo ostré kritiky ocenit a podpořit snahu těch, kteří i přes dopady finanční krize drží svůj standard a pořádají závody. Jinak bychom přišli nejen o diváky, ale i o závody a v podstatě asi i o bruslaře.

Samotný závod však byl organizován dobře a to, že se na trati sešla kompletní česká špička, ovlivnilo jeho průběh. Rychlá, ale nenáročná trať nedává prostor pro nebezpečné úniky, pokud na startu není kromě jednotlivců žádný silný tým. Letos nikdo nechtěl být tím, kdo bude pracovat na tempu ve prospěch ostatních, protože by mu pak chyběly síly ve finiši. Toto vyčkávání ale svůj náboj mělo a závěrečný sprint početné skupiny potěšil i oko diváka. A že jsou organizátoři schopni mistrovský závod v maratónu uspořádat opravdu na 42 195 m dlouhé trati, jsou schopni bez problému poslat na trať zvlášť ženy a muže, jak by při mistrovských závodech mělo být pravidlem, to autor článku nezmínil. Zřejmě to považoval za standard, i když všichni víme, že tomu tak není. Z materiálů ČSKB vyplývá, že povinností svazu při pořádání mistrovských soutěží je už jenom prohlídka a schválení tratě, delegace rozhodčího a propagace akce. Teprve z článku jsem se dozvěděl, že pan Sejpal byl delegovaným rozhodčím na tento závod. Jak takováto delegace probíhá, když ani organizátoři po závodě nevěděli, že tam nějaký „muž v bílém“ od svazu byl, je mi záhadou. Zvlášť když podobnou situaci jsme zažili při pořádání halového MČR. A o propagaci závodu se svaz nepřičinil ani tím, že by o ní informoval na svých stránkách (měl ji pouze v kalendáři). Kritika fádnosti tratě jde pak také částečně na účet toho, kdo ji posvětil. Že se tu dá jet rychle, se ukázalo v loňském roce a že i bruslaři si zdejší trať pochvalují, je jasné z mnoha diskusí.

Rovněž kritika počtu diváků a výběru trati je v ostrém rozporu s článkem oslavujícím lyžařský areál v Novém Městě na Moravě jako ideální místo pro pořádání inline závodů. Kdo zná obě místa, myslím, že ví, že i u moravské dráhy dávají lišky dobrou noc. Navíc termín silničního MČR v Novém Městě nebyl vůbec ideálně zvolen – kolidoval s ME kadetů a juniorů do 18 let a naši reprezentanti se tudíž nemohli zúčastnit (termín MČR byl ovlivněn termínem soustředění Nowis týmu s Martinou Sáblíkovou). Účast naší nejlepší rychlobruslařky byla pak i tím, co přivedlo televizi k tomuto závodu. Ostatně z úst předsedy ČSKB jsme se tenkrát dozvěděli o plánech Martiny Sáblíkové na následující rok, ale o vítězi mužské kategorie Ondřeji Suchém nepadlo v celé reportáži večerních sportovních zpráv ani slovo.

Nevím, jestli je daný komentář k Račicím na www.speedskating.cz pouze dílem názorového nesouladu pořádající organizace a představitelů svazu kolečkových bruslí, ale i z jiných komentářů na oficiálním webu mám pocit, že funkcionáři Českého svazu kolečkového bruslení mají jiné priority, než je propagace kolečkového bruslení. Vždyť ocenění první české medaile z ME v podání Adama Adlta se věnovalo mnohem méně místa, než kritice závodu, který nebýt pořadatelů z inlajn.cz, mohl v letošním kalendáři chybět. Takovéto držení našeho sportu na řetěze lidmi, kteří jsou současně funkcionáři svazu rychlobruslení i …

Přidal(a): Denis 9. 9. 2011 P 22.40 dokončení
[30] : : : reaguj :

i svazu kolečkových bruslí je, zdá se, modelem, který kolečkovému sportu u nás neprospívá. Není čas na změnu?

Přidal(a): Michal 10. 9. 2011 So 08.39
[31] : : : reaguj :

[30] Denis:priatelia, okrem Mendelových objavov v genetike, Divišovho bleskozvodu, Křížikových vynálezov v elektrotechnike, Heyrovského polarografu atď, atď…bolo v zemích království českého vynájdené aj riešenie problémov s úradníkmi, zvané: „defenestrácia“
:-) :-)

Přidal(a): E.H.S. 10. 9. 2011 So 09.09
[32] : : : reaguj :

Podle kamaráda byl při závodě problém s pitím, jedinej bufet byla chyba, ostatní je asi politika a to dost nechutná. Věta: Pořadatelé si s účastí diváků hlavu nelámali a samotní diváci si cestu na trať tak odtrženou od civilizace bohužel nenašli. Brrr..

Přidal(a): Petr Šohaj 10. 9. 2011 So 10.31 Ahoj Balude.
[33] : : : reaguj :

Přestože jsem letos jel jenom tento jeden váš závod, tak bych chtěl vyjádřit dík za něj, a že vám stále držím palce. Taky mě štvou někteří ti permanentní stěžovatelé, kteří diskuzi tady otravují a s konstruktivní kritikou to nemá nic společného. Ztotožňuju se s Denisem a Michalem. Pokud se nemýlím, Michal k nám jezdí z Blavy skoro na všechny závody, a za každý závod poděkuje. Pro takové lidi to stojí za to, ty závody dělat. Naopak, nechápu, že když si někdo tak fatálně stěžuje, že na ty závody sám dobrovolně jezdí, to musí být nějaká zvláštní odrůda masochismu. A článek na speedskating mi hlava už vůbec nebere… 8-O Tak ještě jednou díky, fandím vám a vydržať. Do ubruslení… :-D :-D :-D. Petr.

Přidal(a): Jirka Bulan 10. 9. 2011 So 17.54 Video z Račic
[34] : : : reaguj :
Přidal(a): vanadis 10. 9. 2011 So 18.08
[35] : : : reaguj : web

[29] Denis:děkuji za kultivovaně rozebraný článek, který byl uveřejněn na stránkách speedskatigu. Po jeho přečtení se ve mě „lehce“ zpěnila krev, tak jsem čekala, až vychladnu a že se k němu vyjádřím. Denis to udělal naštěstí za mě, protože já ještě asi nevychladla. Zajímalo by mě, jak se bude prezentovat Svaz na zítřejších závodech v Plzni. :-)

Přidal(a): MichalPolan 10. 9. 2011 So 18.16
[36] : : : reaguj :

[35] vanadis: Myslím, že svaz by se radši neměl prezentovat vůbec, nebo přinejmenším ne osobou páně kritika. Některé horké hlavy ještě nestihly od zveřejnění článku o M ČR v Račicicíh vychladnout a zítra bude navíc dost teplo…

Přidal(a): peťa 10. 9. 2011 So 20.41
[37] : : : reaguj :

[24] honza:Honzo, jestli jezdíš kvůli ocenění, je mi tě líto. Závod je přece o tom, že si pořádně máknu, potkám se s ostatníma atd. Jezdíš pro diplom? Já ne. Je fajn, když ho dostanu, ale hlavní je závod jako takový. Olympijské zlato stejně mít ve vitríně nebudeš, tak co.

Přidal(a): Lucka 10. 9. 2011 So 20.48 Fotky
[38] : : : reaguj :
Přidal(a): Jirka N. 11. 9. 2011 Ne 09.40 Odpověď honzovi - nespokojenému
[39] : : : reaguj :

Honzo, pokud chceš, aby tvoje příspěvky něco zlepšily, piš prosím slušněji a nepoužívej „plivnutí“, „kašlat na závodníky“ atd. Tvým dnešním stylem psaní se automaticky zařazuješ do kategorie „rejpal“ a o to ti doufám nejde, nebo ano?

Zkusím věcně odpovědět na tvoje podněty z poslední doby.

Papírové diplomy, jak navrhuješ, by byly dobré, hlavně pro nové účastníky závodů na 10 km, ale je to zřejmě organizačně nerealizovatelné. Zažil jsem to jen jednou a před stolem s tiskárnou se udělala fronta, jak před dámskými záchodky, když zastaví výletní autobus (a zmenšovala se stejně pomalu).

Medaile za dokončení závodu je krásná věc a patří neodděliteně ke všem velkým jednorázovým závodům (maratony). Navrhovat medaili za každý jednotlivý závod ČMP, to by ta medaile byla jen obyčejný kus plechu, nebo by Víťa musel zvednout startovné 2× a dopadli bychom stejně jako čeští veteráni Desert Storm, kteří si údajně mají připlatit 500 Kč na vlastní medaili!! (viz Idnes) Já bych medaili za jednotlivý závod ČPM ani nechtěl, mně stačí fotky od Bohunky…

Zpracování výsledků, kategorie atd. – zkus být tolerantní. Baludův příspěvek výše říká hodně.

Chápu tvůj příspěvek [26] honza:. Jakési decentní vysvětlení by asi působilo lépe, než mlčení. Zdraví JN.

Přidal(a): Libor M. 11. 9. 2011 Ne 23.53
[40] : : : reaguj :

[16] František Míček: Tedy dobrá. Přesnější by bylo napsat. Svatá prostoto a blažená nevědomosti!!! To „oficiální“ mistrovství se nejmenovalo ČEZ Inline Tour 2011, ale ti ho uspořádala parta nadšenců za svůj čas, energii a i přes startovné a pár drobných sponzorů i za svoje peníze. To, že je oficiální, tak rozhodně ne proto, že by ho pořádal, nebo dokonce financoval svaz. Za takové situace je to darovnaný kůň, kterému prohlížíš zuby! Vážně míněné požadavky na cokoliv pak jen vzbuzují nevěřícný úsměv dárce stejně, jako píření se nad jedním koláčem u stánku, který to celé konečně pozvedl na požadovanou úroveň. Nakrásně se může stát, že ty koláče nebude kam vozit a remcat nebude nad čím .. Tak nějak tuším, že příští rok se každému doporučovateli naskytne dobrá příležitost ukázat co umí a přípravit pro ostatní bruslaře ty nejdokonalejší závody s nejdůstojnějšími diplomy. Doporučuji připravit si spoustu času, balík peněz a zástup dobrovolníků. Rád se takových závodů budu účastnit. Možná i dort přivezu … Tak asi tak i když nečekám, že tenhle příspěvek otevře oči tomu, kdo nechce.

Přidal(a): Bohunka 12. 9. 2011 Po 10.15
[41] : : : reaguj :

[39] Jirka N.: Díky Jirko, to focení je to nejmenší, co můžu pro vás bruslaře a bruslení udělat. Dokud to půjde, budu fotit jako o život. Bo :-)

Přidal(a): Honza100 12. 9. 2011 Po 10.31 srovnání Račic a Plzně
[42] : : : reaguj :

Během týdne proběhla dvě MČr – v maratonu a v půlmaratonu. V Plzni se mohlo zdát, že jde o oficiálnější akci, ale do Račic přesto přijela kompletní špička. V Plzni byla trať přinejmenším stejně „fádní“ – jsem zvědav, co o plzeňské trati napíše pan Pařík. Povrch v Plzni byl horší než v Brně – jsem zvědav, kolik „borců“ zase oddělalo fungl nová kolečka (mně nevadí žádné dráhy, děsně mě iritují přeháněči s „novou sadou na vyhození“ po Brnu). V Račicích povrch luxusní. V Plzni pustili ženy s muži, ty toho využily a vezly v háku, dokonce se zavěšovaly i ty, které byly předjety o kolo. České in-line bruslařky mají na půlmaraton lepší časy než světová špička. Výsledky v Plzni byly vyvěšeny po hodině, to je obvyklý zlozvyk bruslařských závodů. Vyhlašování v Plzni také postihly zmatky a hlavně: vítěz půlmaratonu není mistrem ČR, dokonce ani druhý v pořadí není ještě mistrem. V Plzni počítali až od třetího místa (proti mistrovi nic nemám, naopak mu letos fandím ze všech nejvíc, ale v závodech platí, že mistrem je vždy první). V Račicích byl problém jen s časomírou, nakonec už od dob „slavného“ ChampionChipu neumí nikdo v ČR změřit a zpracovat výsledky. V Plzni snad bez chyb, ale vyvěšení trvalo více než hodinu a na webu ještě nejsou a to už je pondělí před obědem. Jsem vděčný za oba seriály, ale co se týká atmosféry, tak Inlajn je přece jen výše. Nejvíce by určitě pomohlo najít silného sponzora – to nakonec může zařídit kdokoli z nás. S ostatním si pak už Víťa a spol. poradí.

Přidal(a): honza 12. 9. 2011 Po 10.35
[43] : : : reaguj :

Všem se omlouvám za některé výrazy,ale někdy už se pění krev když vidím jak pro 10km trať se moc nedělá.Naopak ji začínají jezdit s náma i děti mladší 15 let a je to zajímavé a taky tomu odpovídá počet pádů.

Přidal(a): Petr Janda 12. 9. 2011 Po 10.49
[44] : : : reaguj :

Nevím, proč si Libor M. vzal na paškál zrovna Frantu Míčka, no ale budiž…Já osobně se přimlouvám za to, aby se od rodičů dětí, které jsou v celkovém umístění za celý rok na bedně, vybrali peníze na poháry, protože ty zklamané obličeje musí být pro rodiče mnohem horší než nějaká ta investovaná stovka do poháru. Dokonce někteří rodiče jdou po víkendu kupovat svým dětem poháry, jako že jim je pořadatelé dodatečně poslali.

Přidal(a): Bohunka 12. 9. 2011 Po 10.49
[45] : : : reaguj :

[42] Honza100:Honzo, možná neumíš hledat, ale výsledky z LILka z Plzně, byly na webu včera večer. Stahovala jsem si je cca kolem osmé večer. :-)

Přidal(a): MichalPolan 12. 9. 2011 Po 11.02
[46] : : : reaguj :

[42] Honza100: No, jestli trať v Plzni byla horší, než v Brně, asi jsme jeli každý po jiné trati, Honzo… Jediná roleta byla na nájezdu do kruháče, kde byl povrch hrubší, zbytek byla naprostá pohoda. V Brně byl poměr povrchů obrácený.

Přidal(a): Honza100 12. 9. 2011 Po 12.18 Bohunka a Michal - výsledky jsou
[47] : : : reaguj :

Omlouvám se, kliknul jsem vedle, asi na Opavu. Mně povrch nevadí, ale v Plzni byl horší než v Brně, za tím si stojím. V Brně to drncalo kousek za cílem až do cca poloviny kulatého pavilonu, pak dobré. V Brně byly blbé ty kužely, neměly je tam dávat. V Plzni bylo asi deset děr jako u těch kuželů, byly označené a daly se přejet bez problému, stejně jako v Brně. Ještě jednou zdůrazňuji, mně nevadila ani jedna trať, jen se zastávám nepravedlivě haněného povrchu brněnského.

Přidal(a): Honza100 12. 9. 2011 Po 12.22 Pády na desítce
[48] : : : reaguj :

Prosím Tě, jmenovče, jak souvisí pády na desítce s dětmi pod 15 let? Jako že když tě předjete toto dítě, tak musíš zrychlit a upadneš?

Přidal(a): Karlos 12. 9. 2011 Po 13.11
[49] : : : reaguj :

[48] Honza100: Dobrá hláška :-)

Přidal(a): Ondra 12. 9. 2011 Po 14.20
[50] : : : reaguj :

[48] Honza100:Honzo, Ty asi jezdíš úplně jiné závody spolu některými kterým trať v Brně nevadila,nevidíš,neslyšíš…vše je OK včetně jezdících malých dětí na tak rýchlé 10km trati.

Přidal(a): Ondra 12. 9. 2011 Po 14.30
[51] : : : reaguj :

[44] Petr Janda:Ahoj Petře,asi jim ještě nedošlo,že to je hnací motor pro ty děti dostat se na bednu,být odměnen a nejen pro děti.Jsou tu i dospěláci.

Přidal(a): Honza100 12. 9. 2011 Po 15.11
[52] : : : reaguj :

[50] Ondra:Ondro, v Plzni měly děti pod 15 let, konkrétně cca dvanáctileté, na vítěze ztrátu 23 vteřin a blížily se průměru 33 km/h. Mezi dvaceti nejpomalejšími v Plzni bylo jedno dítě ročník 2000. Ostatní dospělí. Na desítce v Račicích bylo téměř nemožné dojet na desítce někoho o kolo, tam mohl v klidu bruslit každý, jak chtěl. Jenom nevidím rozdíl mezi dětmi pod 15 a ostatními.

Přidal(a): Jitka Švejdová 13. 9. 2011 t 07.14
[53] : : : reaguj :

Já osobně moc děkuji za každý inline závod, kterého se mohu zúčastnit. Domnívám se, že je nás, až na pár výjimek, většina, kteří jsou za pořádání závodů rádi a vždy se těši na setkání s partou bezva lidí. A ti, co si jen stěžují a kritizují, mohou svým vlastním přičiněním pomoci ke zlepšení nebo si vybrat jiný sport anebo si vzít bačkory a sedět doma.

Kolečkové bruslení to bohužel v ČR nemá vůbec jednoduché (nedostatek financí, kvalitnách a vhodných povrchů, mediální podpora) a proto by se lidé kolem tohoto krásného sportu měli více vzájemně podporovat a snažit se, dostat ho do podvědomí nejen u nás, ale i v zahraničí. Vždyť máme spoustu nadějných závodníků, kteří se ani ve světě neztratí.

Víťo, vydžte a jsme rádi, že závody pro nás děláte.

:-)
Přidal(a): František Míček 15. 9. 2011 t 00.48 Liborovi M
[54] : : : reaguj :

[40] Libor M.: Předpokládám že Libor M je Libor Michalec – příště prosím uvádět celé jméno ať se vyvarujeme případným nesrovnalostem. Vznesl jsem dvě připomínky – k diplomům a výsledkům MČR. Nevím jaký diplom dostal vítěz, ale pokud to byl diplom načmáraný fixou, považuji to za nedůstojné. Výsledky MČR – jednou to bylo MČR, takže by tady měly být, ať to u někoho vzbuzuje nevěřícný úsměv nebo ne.

A konečně, nevím přesně co je to píření, každopádně to jestli jsem se pířil (resp. pýřil) u jednoho (resp. pěti) koláčů, ať posoudí jiní, nejlépe znalí věci, ale rozhodně ne autor toho emočního „průjmu“, na který jsem byl právě nucen reagovat.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.