Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Jak (ne)funguje ČSKB - díl 1: inline svaz vedou lední bruslaři

30. 11. 2011 St 07.57 [bleskové zpávy]tisk

ČSKB – Český svaz kolečkové bruslení je veden lidmi, kteří s kolečkovým bruslením namají nic společného. Podívejme se na jména, která se ve vedení svazu vyskytují:
Petr Novák ( Předseda) – úspěšný trenér naší úspěšné olympioničky Martiny Sáblíkové
Jindřich Pařík ( Sekretář) sekretář Českého svazu rychlobruslení (ledového) a šéftrenér ledového short-tracku. Nesporně úspěšný trenér Katky Novotné.
Ondra Brada ( Člen předsednictva – což se teda nedá nikde ověřit, ale tvrdí to osobě) = předseda Českého svazu rychlobruslení (ledového).

Kdo z těchto lidí může mít celoroční neutuchající zájem o inline bruslení? Jistě, určitě i lední bruslaři jezdí v době, kdy nemají sezónu na inlinech a jezdí zatraceně dobře, to ale neznamená, že je to pro ně sport číslo 1.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1149 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.