Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Změna na webu

27. 10. 2006 P 10.12 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

Možná jste si toho všimli, možná ne, ale je to fakt. Po delší době jsme pořádně sáhli do vnitřností webu a trochu ho vylpešili. Vylepšení vycházejí především z připomínek našich čtenářů a věřím, že budou posunem k lepšímu. Pokud vás zajímá, co je tu nového, čtěte dál…

Co je tu tedy nového?

Především jsme použili úplně nový redakční systém RS2. To se na první pohled projevilo tím, že nyní je možné ke každému článku přidávat komentáře čtenářů. Na druhý pohled je možné najít fulltextové vyhledávání, což jistě oceníte při hledání nějakých starších informací. Články teď mohou být smysluplněji rozděleny do více kategorií a podle těchto kategorií se dá potom orientovat v archivu.

Pro ty z vás, kdo používáte RSS kanály pro sledování obsahu vašich oblíbených webů, jsou k dispozici tři kanály: RSS textů, RSS komentářů a RSS novinek.

Další, běžnému čtenáři méně viditelné změny jsou v administratorské sekci a autorům tak poskytují vyšší komfort při psaní příspěvků na web.

Velkou změnou je i „fejslift“ dizajnu stránek, který byl mnohými z vás oprávněně kritizován. Věřím, že takhle je náš web o kousek přehlednější.

Další změny a vylepšení si zkuste najít sami a klidně se o nich rozepište do komentářů k tomuto článku.

Co je tu starého?

No nezměnilo se úplně všechno. Například fórum nebo bazar ještě pořád zůstávají ve starém kabátě. Pevně veřím, že v průběhu zimy i na ně dojde. Sami určitě ještě narazíte na další a další dodělávky a tak je s klidným srdcem svěřte klávesnici vašeho PéCé, abychom mohli Inlajn.Cz pro vás zase kousek vylepšit.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 1807 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Myreczech 28. 10. 2006 So 16.06 Zer gud...
[1] : : : reaguj :

Nju dyzajn…aj lajkit very muš… :)

Přidal(a): Bobik 30. 10. 2006 Po 18.12
[2] : : : reaguj :

Jes dets it. Ryli very gut!

Přidal(a): Bobik 30. 10. 2006 Po 18.16
[3] : : : reaguj :

Šhel by pod kazdej clanek fouknout nejakej odkaz „zpet na index“ nebo thak neco? Kdyz je clanek delsi musi clovek zase vyskrolovat az nahoru. Mozna jsem neco prehlidl tak me nekamenujte.

Přidal(a): Balud 30. 10. 2006 Po 20.42 index
[4] : : : reaguj : web

[3] Bobik : Hmmm, no to by asi šlo… myslíš jako návrat o stránku zpátky nebo návrat přímo na http://inlajn.cz/ ?

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.