Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Podklady pro Valnou hromadu ČSKB 21. 2. 2012

20. 2. 2012 Po 17.13 [bleskové zpávy]tisk

Protože se mi zdá, že v podkladech pro valnou hromadu ČSKB začíná být trošku chaos, rozhodl jsem se dát všechny, které mám k dispozici sem, aby si je mohl každý, kdo bude mít chuť prostudovat. Pokud někdo máte nějaké, které ke mě zatím nedoputovaly a bohužel se zdá, že by se to mohlo stát, tak mi to pošlete mailem, já to sem přidám.

Klikněte na nadpis článku, nebo na slovo …pokračuj a tam si potřebné dokumenty můžete stáhnout a nastudovat.

poznámka: Ano, taky bych tohle čekal uspořádané na www.speedskating.cz :-)

Podklady

Pozvánka na valnou hormadu
Návrh jednacího řádu
Návrh volebního řádu
Návrh stanov
Zápis z konference 14. 1. 2012

Kandidáti do předsednictva

bohužel jen ti, o kterých vím. Kdo víte o dalších, doplňte mě v komentářích

Jan Hoidekr (Inlajn.Cz)- kandidát na předsedu; dlouholetý člen Inlajn.Cz a člověk s největším přehledem o správném fungování svazů, jejich financování, strukturách zahraničních organizací a klíčový autor současného návrhu nových stanov, spolupořadatel Českomoravského poháru.
Martin Máčel (Cykloklub OberBank)- úspěšný organizátor několika významných zahraničních výjezdů (Le Mans apod.) českých bruslařů, neúnavný propagátro inline bruslení, který má velikou zásluhu na tom, že reportáže z inline akcí jsou vysílány v České Televizi a na Nově.
Radek Urminský (SK MG Ajur Hradec Králové) – dlouholetý funkcionář svazu moderní gymnasitky, studnice zkušeností a znalostí ze sportovního prostředí, úspěšný pořadatel soutěží a „nesmrtelný dědek“.
Tomáš Herout (Inlinetalent Praha) – zakladatel a motor Inlinetalentu, schopný vyjednavač a marketér, což dokazují úspěchy jím pořádaných akcí.
Lída Krupková (KSB Modřany) – pokud bychom úspěšnost trenéra měřili počtem medailí, které jeho svěřenci přivezou, tak Lída patří k těm nejúspěšnějším, je dlouholetou trenérkou KSB Modřany a redaktorkou www.svetkolecek.cz
Víťa Žalud (Inlajn.Cz) – kandidát na předsedu; zakladatel a předseda Inlajn.Cz, pořadatel Českomoravského poháru, několikanásobný organizátor úspěšných výjezdů do Le Mans a na další zahraniční závody, organizátor prvního silničního závodu v ČR Bohemia inline v Bakově nad Jizerou.
Marcel Nemček (SSC Otrokovice) – Marcel je dlouholetým organizátorem velmi úspěšné série Otrokovický inline pohár a vyzná se velmi dobře v pravidlech a řádech, jeho zkušenosti by tak celému svazu měly přinést právě experta na tuto problematiku
Oldřich Žďárek – úspěšný trenér a zároveň předseda BK Náchod

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

5 komentářů | 1685 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Jarda Hanzlíček 22. 2. 2012 St 13.07 Výsledek VH ?
[1] : : : reaguj :

Tak jak dopadla VH ??? Není-li to opět tajné… Na svazových stránkách se jen tak něco nedozvíme (poslední aktualita je měsíc stará)…

Přidal(a): Balud 22. 2. 2012 St 14.45 RE: Výsledek VH
[2] : : : reaguj : web

Jardo, dopadlo to dobře. Sbírám sílu na napsání závěrečného článku (přijel jsem domů v čtvrt na dvě ráno, což teprve lidi z Moravy), takže jen stručně:

  1. Svaz má nové stanovy – přesné znění zveřejníme, jakmile bude k dispozici elektronicky
  2. Svaz má nové předsednictvo ve složení: Michal Hrazdíra, Petr Lochman, Jaroslava Kania, Tomáš Platil a Martin Máčel
  3. Svaz má revizní komisi ve složení: Šárka Pinďáková, Roman Vodička, Ondra Brada
  4. Nikdo nikoho nebil, nekřičelo se, hledalo se řešení, které bude dlouhodobě funkční a to se myslím povedlo.
Přidal(a): jpiskaty 25. 2. 2012 So 13.00 Výsledek VH
[3] : : : reaguj :

Co závody? Bude MČR v hale? Na dráze? Na silnici?

Přidal(a): Balud 28. 2. 2012 t 16.05 RE: Závody
[4] : : : reaguj : web

Závody a především ty mistrovské, jsou teď pro předsednictvo jedním z prioritních úkolů. Věřím, že se brzo dozvíme, jak to s MČR dopadlo.

Přidal(a): jpiskaty 28. 2. 2012 t 21.59 Taky informovanost členské základny
[5] : : : reaguj :

Jo, závody jsou radostí našich kolečkových aktivit. Osobně jsem těžce, těžce zklamán tím, že v předsednictvu není jediný člověk se zkušeností ( gramotností na úrovni se prezentovat prostřednictvím populárních inline webů ). To že to neudělali doteď byť jedinou kratičkou zprávičkou to jen potvrzuje. Velmi rád bych se mýlil. To že se zmíněnou formou nerozloučilo ani původní předsednictvo mne taktéž trochu ( spíš víc než trochu )zklamalo. Tak držím palce pořadatelům závodů ať udrží ( spíš zvýší ) současnou laťku soutěží bez ohledu na cokoliv. :-) ;-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.