Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Napajedla Inline 2012 - výsledky

26. 5. 2012 So 19.20 [bleskové zpávy]tisk

Výsledky prvního závodu letošního Českomoravského poháru – Napajedla Inline 2012

Výsledky online
Výsledky ke stžažení

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

9 komentářů | 1230 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Petra 28. 5. 2012 Po 09.40
[1] : : : reaguj :

Zdravím všechny bruslaře a zvláštěpak organizátory ČMP. Chtěla bych poděkovat za pěkný závod v Napajedlích – je tam fakt pěkná trať, velice příjemná atmosféra, jako již tradičně skvělý komentátor a letos pořadatelé zařídili i pěkné počasí, takže fakt super akce. Jediné, co mě trochu mrzí, tak jsou zklamané děti, které na bedně očekávají medaile a i přesto, že se v Napajedlích snaží o pěkné odměny pro dětské kategorie, tak ta absence medailí je znát a věřím tomu, že by si některé děti raději místo chráničů odnesly právě tu „placku“, která by jim připomínala, jak zabojovaly v Napajedlích. S mými holkami už to neřeším a řeknu jim „prostě medaile nejsou“, ale snažím se k závodům dovést i další děti a je mi fakt líto, když potom vidím ty smutné oči a slyším vysvětlování rodičů, že tady se prostě medaile nedávají. Ale většina těch dětí si přijela zabojovat právě o ty vysněné medaile. A proto se na vás obracím s dotazem, zdali to takto bude i na následujících závodech ČMP? Já jsem si s tím užila vloni v Račicích dost, když holky byly 3× během ČMP na bedně (ani jednou nedostaly medaile) a pak jakože vyhrály celý ČMP v kategorii Juniorky E a za to dostaly fixem napsaný diplom na Ápětce – ovšem žádná v propozicích slibovaná trofej ani medaile se nekonaly. Jak jsem se dozvěděla, tak někteří rodiče to řeší tak, že nějakou trofej po závodě sami objednají a snaží se ji dětem předat až posléze s tím, že na to pořadatelé zapomněli – ovšem tady je námět pro zamyšlení, zdali není něco špatně. A tak prosím o upřesnění jakým způsobem budou děti odměňovány v dalších závodech ČMP, příp. za vítězství v kategorii v celém ČMP, ať předejdeme nějakým zbytečným nejasnostem a trapnému vysvětlování.

Děkuji a přeji pěkný den

Petra

Přidal(a): martinez 31. 5. 2012 t 21.17 ..má pravdu předsedo!!!
[2] : : : reaguj :

…mě se to ani tak netýká, ale Petra má určitě pravdu!..myslím si a ne jen já že koupit medaile za 15,–kč je dnes snad už samozřejmost když chci pořádat nějaké závody v čemkoliv…Vybodněte se na ceny např. tašky, chrániče a kupte raději ty medaile, vyjde to levněji a udělají radost nejen dětem ale i dospělým!…Jinak závody super jako vždy, ale nějaká malá účast, pořadatelé ČMP by se asi měli zamyslet, kde se stala chyba?!…není to třeba nulovou propagací?!…jako by tím chtěli říct,.. nikam nejezděte, nás už to nebaví pořádat, čím méně lidí tím méně starostí :-? mějte se, šťoura Martinez zdraví všechny rozumné lidi ;-)

Přidal(a): František Míček 31. 5. 2012 t 21.59
[3] : : : reaguj :

Závod v Napajedlech mám rád, rád se zúčastňuji (pokud teda zrovna nejsem rozbitej) a malá účast mě taky mrzí, ale pokud je termín oznámen pouhých 14 dní před závodem tak to Martine asi jiné být ani nemůže. [2] martinez:

Přidal(a): jpiskaty 1. 6. 2012 P 08.32 Dík za hezké závody
[4] : : : reaguj : web

Moc hezké závody, vyšlo počasí. Děckám se líbí trať s úsekem z kopce. Absence medailí je samozřejmě mrzela. Nicméně sehnat medaili i se štítkem popisku závodu pod 50 Kč je problém. Kdyby někdo věděl o levnějších, dejte vědět. Škoda, že na speedskating.cz v kalendáři závod není také uveden. Těšíme se na další ročník ;-) Děkujeme Pískatí

Přidal(a): Petra 1. 6. 2012 P 09.39
[5] : : : reaguj :

[4] jpiskaty:Jirko, vzhledem k tomu, že závody pořádám, tak si dovolím nesouhlasit. Pěkná medaile s popisem akce i se stuhou se dá sehnat i za 20 Kč a méně. Nebudu tady dělat reklamu firmě, odkud je objednáváme na Veselské in-line závody – ovšem v případě zájmu veškeré info ráda poskytnu.

Přidal(a): Michal 1. 6. 2012 P 22.18 Napajedla - malá účasť - pohľad spoza rieky Moravy
[6] : : : reaguj : web

Ako to vidím ja:

1. vyhlásiť seriál inline pretekov ČMP až 9.mája je… neskoro!!…väčšina z nás už má plán, ako stráviť voľné dni v roku, kedy ísť na dovolenku… 2.štart hlavného preteku až o 16:20…je neskoro. Pred pretekom sa nedá ísť ani na turistiku, ani do múzea, ani do bazénu…a po preteku akurát v noci riskovať na rozbitých okreskách…naposledy som si poškodil podvozok na aute, škoda viac ako 2000 eur. Na Slovensku všetky inline preteky (Bratislava, Michalovce, Rajec, Košice atď.) začínajú o 10–11 hod. Je to dobre, lebo aj búrky sú väčšinou až poobede. 3.súhlasím s Peťou K., ak sú sľúbené medaily a diplomy, tak ich treba pretekárom dať, aj keby ich mal organizátor spod zeme vyhrabať…za výstup na Ještěd sa mi diplom (A5) neušiel (??) a napriek prísľubu ho nemám dodnes…

Přidal(a): Jirka 3. 6. 2012 Ne 22.03 Čas
[7] : : : reaguj :

Ahoj Michale, shodou okolností jsem byl teď dva poslední závody v zahraničí a oba k mému velkému překvapení začínaly 16:30–17:00. Čas 13 – 14 hod. je však pro dojezd domů a kvůli riziku špatného počasí určitě lepší, v tom máš pravdu. Napajedla byla oznámena mnohem dříve, než píšeš, ale bylo to – pro mně nepochopitelně – skryto mezi ostatními termíny různých jiných aktivit. Maj sa. Jirka

Přidal(a): Honza100 4. 6. 2012 Po 10.11 Medaile
[8] : : : reaguj :

Podle mého názoru jsou nejlepší medaile perníkové – na Běchovické korunce. Nebo koláče na Stožecké brusli. Koláče věnuje pekárna z okolí, perníkové medaile v Běchovicích peče jedna hodná paní. Peněžní cena perníkové medaile je docela malá, koláče z pekárny budou dražší, ale nijak extrémně. Ty běžné medaile za 20 Kč jsou „bezcenné“. Není v nich nic, ani hodnota dobrovolné práce či daru, ani design, o materiálu nemluvě. Tyhle levné medaile se hromadí a hromadí, po pár letech se vyhodí a nezbyde ani vzpomínka na běchovickou pekařku ani výbornou pekárnu na Šumavě. V Otrokovicích dávají keramické medaile z chráněné dílny. Většinou se rozbijí ještě cestou domů, ale je v nich ta práce konkrétního člověka v chráněné dílně. „Ty za dvacku“ razí stroj někde v Číně v miliónech kusů. Když už není perník či koláč, tak raději věcné ceny než čínské medaile.

Přidal(a): alin 6. 6. 2012 St 02.15
[9] : : : reaguj :

[8] Honza100:Máš pravdu, věcné ceny jsou lepší. Také už mám doma medailovou hromadu.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.