Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Pražské inline maratony Stromovka - výsledky

16. 6. 2012 So 23.25 [bleskové zpávy]tisk

Druhý závod Českomoravského poháru se konal v pražské Stromovce.
Výsledky k prohlédnutí a ke stažení

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

5 komentářů | 1054 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Jirka 17. 6. 2012 Ne 10.11 Podařený závod - díky
[1] : : : reaguj :

Závod se jel za krásného teplého počasí v pražské Stromovce. Povrch trati je dobrý, těch pár nerovností si člověk po pár kolech zapamatuje a problémy nedělají. Perfektní byl hlasatel a oznamování počtu zbývajících kol, to uvítali jistě všichni, kterým na ruce netiká GPS přijímač. Super zajištěný bufet – 3 podavači kelímků, každý v jedné ruce ionťák, v druhé vodu. Co by se dalo v příštím roce zlepšit, je zajištění trati. Více pásek a více hlídajících dobrovolníků by prospělo.

Díky pořadatelům za hezkou akci.

Přidal(a): Mirek 17. 6. 2012 Ne 15.30
[2] : : : reaguj :

Až na koňské povozy na trati prima závod. Nerovnosti na trati nevadily.:-)

Přidal(a): Honza100 20. 6. 2012 St 10.46 Pěkný závod
[3] : : : reaguj :

Ve Stromovce už jsem byl několikrát, i předtím na Povltavském maratonu. Vždy se mi tento podnik docela líbil. Snášelo se mnoho kritiky, kterou jsem považoval za neopodstatněnou. Letošní maraton ve Stromovce byl konečně i více obsazen ve všech závodech a kategoriích, organizace výborná, hlasatel také na úrovni. Kočáry se spřeženími nevadily. Příště tedy jen vybrat termín, který nekoliduje s dalším velkým závodem, to byla jediná slabina. A kdyby město – až se dostaví tunel – položilo nový asfalt, tak by ve Stromovce mohl vzniknout zajímavý a rychlý okruh, nebo i více okruhů.

Přidal(a): Michal Holík 21. 6. 2012 t 01.21 Povedený závod
[4] : : : reaguj :

Děkuji pořadatelům, závod se povedl. Také jsem s p.Landou jezdil už od dob Povltavského maratonu. Organizace fajn, překvapila možnost bezplatných šaten (pro odložení batohu), WC. Musím pochválit občerstvovačku – v jedné ruce „čirou“ a v druhé ruce „barevnou“ tekutinu, vždy připravenou. Chválím komentátora, ceny, organizace. Z mínusů bych vytknul datum. Chápu, že plánování není lehké, ale kolize s Ostravou je škoda. Nevím jak to máte domluveno s Městem ohledně záboru, ale občas mi při závodě vadil nějaký ten cyklista, běžec, inlajnista, chodec,… avšak v rámci možnosti zvládnuto obstojně. Připojuji se s požadavkem na lepší povrch – 1750m okruh s kvalitním asfaltem pro bruslaře Praha potřebuje. Osobně vadí hlavně boule u cíle, ale cíl je vzhledem k propozicím Stromovky téměř nepřesunutelný.

Takže ještě jednou velký dík. Tak za pár dní na Kladně a za rok ve Stromovce…

PS: v nadpisu chybí písmenko…

Přidal(a): HonzaH 21. 6. 2012 t 14.38
[5] : : : reaguj : web

[4] Michal Holík: Díky za upozornění na chybu.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.