Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Pokroky při výuce inline bruslení

26. 10. 2012 P 07.30 [bleskové zpávy]tisk
S blížící se zimou bude jistě každý z nás s chutí vzpomínat, jaké to bylo v letním teple na inline bruslích. Připravili jsme pro vás krátké video, jak se během víkendového kurzu zlepšují znalosti inline brzdění.

Naučit se bezpečně zabrzdit na inline bruslích je znalost, po které zatouží každý, kdo si na brusle poprvé stoupne. Jsou lidé, kteří se to naučí snadno pomocí okukování těch ostatních, ale takových je docela málo.

Drtivá většina lidí na inline bruslích pořádně – tedy bezpečně, zabrzdit neumí.

V lepším případě snaha o zastavení skončí vyděšeným dosednutím na lavičku, nebo namotáním na lampu pouličního osvětlení. V horším případě pak naraženou kostrčí a odřenými lokty nebo koleny.

S trochou snahy a trpělivosti se ale dá celkem rychle naučit hned několik způsobů zastavení a my jsme o nich kdysi napsali článek. Kromě popisu článek obsahuje i pár fotografií, jak by správné brzdění mělo vypadat.

Protože technologie se vyvíjejí rychle kupředu, tak dnes už není problém na web umístit video s krátkou ukázkou a popisem, jak vlastně správně brzdit. Rozhodli jsme se připravit video návod, jak správně brzdit na kolečkových bruslích. V průběhu zimních měsíců vám ukážeme jak zabrzdit pluhem, brzdou a téčkem ukážeme si i pár dalších tipů a triků.

Jako takovou malou ochutnávku koukněte, jak umí brzdit Bára
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1628 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.