Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Propozice: Inline Běchovice

30. 5. 2013 t 22.20 [Fitness, Speed]tisk

Pozvánka na 10. ročník pohodového silničního závodu Inline Běchovice. Tentokrát 29. září 2013.

Propozice

Název závodu: In – line Běchovice

Organizátor tradičního silničního běžeckého závodu Běchovice-Praha pořádá 10.ročník jízdy na kolečkových bruslích. Tím využíváme trať při vyloučení veřejného provozu. Závod pořádá TJ Sokol Běchovice za podpory ZŠ Běchovice, Městské části Praha – Běchovice a Městské části Praha 14.

 1. Termín: 29. září 2013
 2. Místo konání: Start: na 13 km silnice Českobrodská v Běchovicích. Cíl: Praha 9 Kyje, Českobrodská ulice – park Jiráskova čtvrť
 3. Trať: totožná s tradiční tratí běžeckého závodu. Délka je 5 km. Povrch je živicový. Kilometry budou označeny po 1 km na vozovce.
 4. Organizační výbor: ředitel závodu: Ing. Ivana Kafková, zástupce ředitele: Mgr. Jaroslav Svátek
 5. Kategorie: Účastnit se mohou dospělí i mládež bez rozdílu věku i pohlaví. U dětí do věku 10 let doporučujeme při jízdě doprovod rodičů. Účastníci nebudou rozděleni do kategorií, start všech je hromadný.
 6. Měření: Dosažený čas jednotlivých účastníků nebude měřen. Nejúspěšnější sportovci obdrží dárky od sponzorů.
 7. Startovní kancelář: V neděli 29.9.2013 v ZŠ Běchovicích od 9.00 hodin nedaleko autobusové zastávky „Běchovice“. Uzavření kanceláře v den závodu je v 10:15 hodin
 8. Start: 10:30 hodin
 9. Přihlášky: Účastník získá ve startovní kanceláři formulář přihlášky, který vyplní a při předání obdrží startovní číslo. Písemné přihlášky předem nepřijímáme.
 10. Startovné: 50 Kč (s výjimkou dětí do 18 let)
 11. Doprava na místo startu: Start je dosažitelný městskou hromadnou dopravou ze stanice metra Černý most autobusovou linkou č. 261 nebo č. 250 do stanice Běchovice. Další možný spoj je ze stanice metra Palmovka linkou č. 109 s přestupem v Dolních Počernicích na bus č.163. Z cíle pak z autobusové zastávky Spolská je možno použít autobusové linky č. 109, a ze zastávky Sídliště Jahodnice linky č. 110 směr metro.
 12. Doprava zavazadel do cíle: Svá zavazadla mohou účastníci jízdy odevzdat 5 minut před startem do přistaveného vozidla. V cíli budou vydána proti předložení startovního čísla.
 13. Vybavení: Doporučujeme chrániče kolen, loktů, rukou. Přilba je povinná.
 14. Zdravotní služba: zdravotníci po 1 km na trati, v cíli sanita
 15. Telefon: po 18 hodině – 602795085, E-mail: I.kafca@seznam.cz
 16. Internetové stránky: www.brusle-bechovice.blog.cz (zde je také možné vytištění přihlášky)
 17. Všeobecná ustanovení a doporučení: Trať je uzavřena pouze pro veřejnou dopravu, autobusy MHD projíždí po své původní trase. Závodníkům proto doporučujeme dodržovat pravidla silničního provozu a pokyny pořadatelů. S výjimkou startu je třeba jet v pravé části vozovky. Pokračování v jízdě za cílem i návrat do Běchovic na bruslích je zakázané, s ohledem na probíhající masový běžecký závod.
 18. V případě zrušení závodu pro nepříznivé podmínky (déšť) , bude trať uzavřena a žádný účastník ji nemůže absolvovat.
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1633 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.