Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Víkendová inline škola Karlovy Vary 7. - 8. 9. 2013

15. 7. 2013 Po 07.56 [Fitness]tisk

vary003-nahled V letošním roce jsme zahájili nový trend v naší výuce in-line bruslení. Cestujeme s naší školou po různých místech Čech a Moravy a po jarním úspěšném kuru v Karlových Varech se tam po prázdninách vracíme. Sportovní areál Rolava poskytuje skvělé zázemí díky perfektně vyasfaltovaným trasám a hlavně díky krytému hřišti, na kterém může probíhat inline škola i za deště.

Ceny víkendového kurzu

Kurz v Karlových Varech jsme zatím pojali tak, že nezajišťujeme během kurzu ubytování. Pokud by se našlo více jak 10 zájemců, kteří by přijeli z větší dálky, tak se o ubytování postaráme. Pokud přesto máte o ubytování zájem, připište to prosím do poznámky přihlášky a my vám buď poradíme nebo pomůžeme ubytování zařídit.
  Komplet ? Jen kurz ? Obědy ?
Dítě do 16-ti let : 950,– Kč 790,– Kč 160,– Kč
Dospělý : 1150,– Kč 990,– Kč 160,– Kč

Více se o kurzu můžete dozvědět tady.

obrazek obrazek

Termíny

27. - 28. 5. 2017 :: Karlovy Vary :: víkendový kurz :: určeno pro děti i dospělé :: Přihlásit na kurz

Přihlášky

Zeptejte se na podrobnosti mailem na v.zalud@inlajn.cz nebo se rovnou přihlašte. V případě malého zájmu si vyhrazujeme právo kurz zrušit. V takovém případě vám samozřejmě vrátíme zaplacenou zálohu.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2732 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.