Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

In-line summit je za námi

2. 4. 2007 Po 22.26 [Fitness, Speed, Inlajn.Cz - Team]tisk

obrazekMinulý víkend jsme absolvovali první In-line Summit 2007. Probíhal od 28. března do 1. dubna v německém Flaeming skate parku a vyvrcholil účastí na Berlínském půlmaratonu.
Samotný Summit si zaslouží vlastní článeček, na který se můžete těšit, takže teď jen v rychlosti výsledky půlmaratónu. Česká výprava, která čítala kolem dvacítky bruslařů, se mezi 1711 účastníky opravdu neztratila a ukázala, že s českým in-line bruslením se musí ve světě počítat. Velice nás potěšily výsledky členů Inlajn.Cz týmu. Půlmaratón se hodnotí ve dvou oddělených kategoriích. Jedna je nazvaná Inline Teams a to je kategorie, ve které startují profíci. Druhou kategorií pak je Inline Jedermann (to si nějak přeložte sami – já navrhuji Neregistrovaní).

obrazekZa Českou Republiku byl nejlepší Matěj Krupka, který startoval v kategorii Inline Teams a mezi juniory byl 2., celkově pak 54. V kategorii neregistrovaných závodníků Honza Pecka byl celkově 8. a v hlavní kategorii mužů na 2. místě. Bob Němeček pak obsadil 18. místo celkově a v hlavní kategorii mužů byl šestý. Ani ostatní členky a členové Inlajn.Cz týmu se neztratili…
Oficiální výsledková listina

Tatrabanka Citi Marathon 2007

Aby těch akcí minulý víkend nebylo málo, tak v Bratislavě se konal 2. ročník Tatrabanka Citi Marathonu, kde Rastik dojel 13. a Ládis 76.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1562 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.