Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Inline jízdy městem v evropských metropolích Mnichov

15. 4. 2007 Ne 22.00 [Fitness]tisk

Mnichov logoPo představení nočních jízd v Paříži se zamíříme trochu blíže k naší republice. V Mnichově se pořádají jízdy každé pondělí večer od jara do konce léta. Letos se začíná 30. dubna. Celá akce je organizovaná s německou pečlivostí a pořadatelé ji nazývají největší evropskou noční jízdou.

Oficiální název Mnichovských jízd je Die Münchner Löwenbräu Blade Night. V počtu účastníků se zatím Paříži nevyrovnají, přesto to není malá jízda. Průměrný počet in-line bruslařů na jedné jízdě byl v roce 2006 okolo 11 tisíc.

Časový plán jízd je přesně naplánován. V 19 hodin akce začíná, ale samotná jízda probíhá až od 21. hodiny. Místo startu je na ulici Wredestraße v úseku mezi ulicemi Arnulfstraße a Marsstraße. Je to velká plocha o rozloze 10 tisíc m2, kde dvě hodiny mezi začátkem a startem jízdy probíhá show partnerského radia a komerční prezentace firem. Určitě tam najdete i nejblyštivější novinky ze světa in-line bruslí. Na místě je i škola bruslení a půjčovna helem chráničů.

Během roku se jezdí na předem oznámených trasách. Jejich délky se pohybují od 13 do 20 km a čas na jejich projetí pořadateli určen přibližně na hodinu a půl. Také je vybrána jedna kratší trasa nazvaná Familie o délce 11km, aby ji ujely celé rodiny. Přesný seznam tras a data, kdy se jedou, zatím najdete na webu partnerského radia

Kompletní informace budou k nalezení na webových stránkách Münchner Blade Night (Snad se tam brzy objeví informace o letošních jízdách)

Pokud jste se někdo jízd zúčastnil, přidejte své zkušenosti a zážitky do komentářů pod článkem.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1797 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.