Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Budou se dít in-line věci...

19. 4. 2007 t 15.40 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

obrazekBruslařská sezóna se začíná roztáčet na plné obrátky a tak se během týdne stalo a tento víkend bude dít spousta zajímavých bruslařských věcí.
V Otrokovicích v tomto týdnu slavnostně spustili web SSCO Otrokovice.(Speed Skating Club Otrokovice) a chystají další překvápka.
V Pradubicích se v rámci Vinařského půlmaratonu v sobotu 21.dubna uskuteční i půlmaratón na bruslích.
V Mladé Boleslavi pořádá Mandisagency v neděli 22.dubna u příležitosti Dne Země noční bruslení, na které jsou zváni všichni okelečkovaní jezdci.
Česká Televize se do in-line bruslení opřela opravdu vehementně a tak nás čeká měsíc s bruslením. Začíná se v sobotu 21.4. ve 12:15 na ČT2 pořadem V kondici, který bude tři víkendy po sobě přinášet informace o in-line bruslení od výběru bruslí až po základní kroky a techniku bruslení.
Následovat pak bude Sportujeme s Katkou, kdy 29.5. v 17:15 bude celý jeden díl věnován In-line bruslení.
obrazekActivity Tours chystá pro všechny bruslonadšence Národní Inline Párty, která kupodivu neproběhne v Česku, ale v zahraničí ;-) a to ve Vídni a Bratislavě o víkendu 8.-10.6.2007. Všechny vás tam sdrečně zveme. Projet se večerní Vídní a pak po dunajském ostrově a následně ještě po legendární hrázi v Bratislavě, to už je na jeden víkend docela in-line lahůdka.
Tradiční Sprint Cup pořádá v sobotu Klub sportovního bruslení v Benátkách nad Jizerou na místní závodní dráze. Letos je opět připravena kategorie pro rekreační bruslaře, kteří si chtějí vyzkoušet dráhu a porovnat časy nejen s českou špičkou.
Je tedy opravdu na co se těšit a hlavně předpověď na víkend slibuje hezké počasí, takže je i důvod vyrazit na stezky.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1338 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.