Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

První in-line závod v Prachaticích

16. 5. 2007 St 00.15 [Fitness, Zážitky a reportáže]tisk

prachatice O víkendu se v rámci 12. prachatické Koloshow konal již 5. Bikemarathon. Letos organizátoři připravili novinku v podobě vloženého závodu na in-line bruslích. Závod se konal na novém bruslařském oválu v areálu Městského stadionu. Účast bruslařů byla spíše symbolická, přesto organizátoři slíbili, že zakládají novou tradici a in-line brusle budou na programu i přístí rok.

Program Bikemaratonu byl postaven, že po startu cyklistů a jejich odjetí do kopců v okolí města, probíhaly dětské cyklistické závody ve sportovním areálu a po jejich skončení přišel na řadu i mnou očekávaný in-line závod. Organizátoři zřejmě vůbec nepředpokládali, že se několik bruslařů sejde, a tak se v pátečním tisku objevila informace, že závod se uskuteční, jen pokud bude zájem a bruslaři se sejdou. Na start se postavilo pět dětí. Na všech byla vidět nervozita před startem a snad ještě větší byla ve tvářích rodičů, jak to vše dopadne. Závod se jel na jedno kolo – 500 metrů – a nebyla nouze o zajímavé okamžiky a také několik karambolů.
Jména účastníků a vítězů se mi nepodařilo zaznamenat a nenašel jsem je zatím ani u pořadatelů. Pro informaci, jak začíná tradice pěkných závodů přikládám několik fotek.

Na startu
Na startu

Start!
Start!

Vítěz
Vítěz

Boj o druhé místo
Boj o druhé místo

Nešťastný pád
Nešťastný pád

Bronz a bramborová medaile
Bronz a bramborová medaile

Cíl
Cíl

Vyhlášení vítězů
Vyhlášení výsledků

Foto se starostou Prachatic Janem Bauerem
Foto se starostou Prachatic

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1903 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.