Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Škoda Inline - Den na kolečkách už v sobotu

17. 5. 2007 t 11.43 [ČMP]tisk

Skoda inline Škoda Inline – Den na kolečkách se blíží velmi rychle a přípravy finišují. Pokud nevíte, jak se na místo závodu dostat a hrozilo by bloudění, které ohrozí Váš start a psychickou pohodu, je tady popis cesty.

Centrum závodů:
Plzeň – Doubravka, sportovní areál SKP Rapid Na Lopatárně

Doprava:

vlastní :: dálnice Praha – Plzeň, sjezd do centra u Ejpovic, na křižovatce U pietasu doprava do Masarykovy ulice, přejet semaforovou křižovatku s Těšínskou a na dalších semaforech doleva do Mohylové ulice, projet pod železniční tratí a odbočit doleva do areálu SKP Rapid Na Lopatárně, parkoviště v areálu.

bus :: busem na autobusové nádraží v Plzni, odtud tramvají číslo 2 směr Světovar na zastávku Hlavní nádraží ČD, trojejbus 16 směr Doubravka, výstupní stanice IV. poliklinika odtud pěšky nebo busem 30.
Pokud přijede od Prahy, bus zastavuje na zastávce Stavební stroje, odtud trolejbus 16 nebo pěšky.

vlak :: na hlavní nádraží Plzeň a trolejbus 16 (viz výše) nebo na zastávka Plzeň Doubravka a pěšky

Areál SKP Rapid Na Lopatárně je uzavřené sportovní centrum. Závody se pojedou na asfaltovém oválu kolem sportovišť. Trať obsahuje prevýšení s výjezdem a mírným sjezdem. Kvalita asfaltu je dobrá, bez nerovností, děr a spár.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1317 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.