Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Kolečka sezóny 2010 se roztáčí

17. 5. 2010 Po 00.28 [ČMP, Speed, Fitness]tisk

inlinecup_red_140 Přihlášky: Napajedla, Plzeň

Už jen pár dní nás dělí od startu prvního letošního závodu Českomoravského poháru Inlajn.Cz a tak je na čase si k letošnímu ročníku říct pár důležitých informací. Určitě netrpělivě čekáte na informace, kde se pojede pražský závod a jaké další novinky a změny nás letos čekají. Čtěte dál a dozvíte se vše. Praha bude letost stát opravdu za to.

Aby časomíra dobře měřila

Každý rok se alespoň ajednom závodě setkáme s nějakým nepříjemným překvapením v podání časomíry. Věřte, že je to pro nás ta nejméně příjemná věc na celých závodech a proto jsme přes zimu časomíře věnovali docela dost pozornosti.
Pro letošní rok jsme změnili firmu, která nám časoměrné služby dodává a společně jsme vytvořili nový startovní postup tak, abychom minimalizovali výsledkové zmatky. Aby to celé fungovalo je samozřejmě potřeba disciplína a kázeň Vás, závodníků a protože to děláte pro sebe, tak věřím, že vše bude fungovat správně.
Startovní listina – se uzavírá 30 minut před startem a bude vyvěšena na infopointu. Protože je třeba na přípravu startovnky trochu času, tak registrace před závodem končí nejpozději 45 minut před startem.
Opravy startovní listiny – od vyvěšení startovní listiny běží limit 20 minut na případné změny a opravy. Dodatečné změny ve startovce už nebudou možné. Je nezbytné, aby si každý pečlivě zkontroloval, že je na správné startovce se správnými údaji.
Řazení na start – nejpozději 5 minut před startem musí být všichni závodníci nastoupeni ve startovacím koridoru. Na pokyn startéra přejede celé startovní pole přes časoměrnou čáru a tím bude definitvně uzavřena startovní listina. V pěti minutách před startem proběhne porovnání startovní listiny a skutečného startovního pole a případné nejasnosti budou řešeny se startérem.
Kontakt závodníků či doprovodu s časoměrným týmem je absolutně zakázán a bude trestán diskvalifikací.
Vyhlášení výsledků – do 15-ti minut po dojetí čela závodu jsou vydány první neoficiální výsledky a běží čas 20 minut na protesty, které se musí podávat písemně ředitelství závodu.

Věříme, že všechny tyto změny povedou ke zkvalitnění výsledkového servisu tak, abyste všichni odjížděli spokojení z dobrého závodu.

A jak je to s tou Prahou?

Úvod článku všechny lákal na odtajnění lokality, kde se pojede letošní pražský závod. Jak už se stalo zvykem Inlajn.Cz přináší bruslařům v rámci ČMP co nejzajímavější a co možná nejlepší tratě. Nejinak tomu bude i letos. Vězte tedy, že 12. června se všichni sejdeme na nově postaveném úseku dálničního okruhu kolem Prahy mezi Jesenicí a Vestcem. Pro detaily mrkněte na web Ředitelství silnic a dálnic. Čeká nás šestikilometrový úsek zbrusu nové silnice a budete tak jedni z prvních, kdo tuto novou, veledůležitou komunikaci pro provoz v Praze vyzkoušíte. Nebojte se, že bychom Vás chtěli pustit tunelem do Lahovic, takový šílenci zase nejsme, ale uděláme si v tunelu zázemí, pr případ kdyby pršelo nebo žhnulo pekelné slunce. Od tunelu pak pojedeme po rovinkách směrem k Jesenici a zpátky. Tak co líbí?

A co překvapení v Liberci?

I to už můžu prozradit. Ono se tak už trochu stalo začátkem roku, ale teď to upřesním. BIL 2010 bude letos dvoudenní a čeká vás opravdu zajímavý víkend. V sobotu proběhnou klasické závody na 10 a 21 km. Večer pak budou probíhat vyřazovací sprinty za umělého osvětlení. V neděli dopoledne nás pak čeká vyvrcholení celého víkendu závodem do vrchu a jaký jiný vrch než Ještěd byste si asi v Liberci představovali? Pro všechny, kdož se zúčastní celého víkendu a dojedou do cíle jsou připraveny tituly Bil a Bilka 2010. Máte se tedy opět na co těšit a určitě se hodí trošku potrénovat stoupání do kopců.

Takže hurá na Plzeň, kde se to všechno letos rozjede a roztočí se první polovina sezóny.

A přihlášky na Napajedla jsou tadytady

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

11 komentářů | 1467 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Vanadis 17. 5. 2010 Po 13.15 Pražský maratón
[1] : : : reaguj :

Tedy podle těchto informací to bude v Praze asi pěkný nářez. Já snad začnu trénovat na maratón. :-)

Přidal(a): martinez 17. 5. 2010 Po 16.33 ..novinky...
[2] : : : reaguj :

Opět nějaký novinky v nabídce INLAJN.CZ..super, budeme se těšit…Nejvíc mě zajímá výjezd na Ještěd, to vymyslel asi nějakej magor, ale proč ne?!…oprášit fitnessky a hurá na vrchol :-)..to bude mít Rosťa Ledinský radost… :-D

Přidal(a): Renata 17. 5. 2010 Po 18.02
[3] : : : reaguj :

Super, super, super moc se těším :-D

Přidal(a): Martin 17. 5. 2010 Po 21.57 paráda
[4] : : : reaguj : web

máte mé sympatie, co závod to lahůdka, co závod to jiné pojetí, co závod to jiná trať, prostě žádný nudný stereotyp, už se moc těším, doufám že počasí a zdraví mé nadšení z tohoto seriálu nezhatí

Přidal(a): Balud 17. 5. 2010 Po 22.44 re: Pražský maratón
[5] : : : reaguj : web

[1] Vanadis: Maratón bude až v Brně a v Račicích. V Praze pojedeme jen půlku.
[2] martinez: K Ještědu se klidně přiznávám… ale nebojte, zas tak strašný peklo to není :-)

Přidal(a): Rosťa Ledinský 18. 5. 2010 t 00.11
[6] : : : reaguj :

Mňam, mňam… Už se móóóc těším :-) Miluju kopce :-)

Přidal(a): Jirka 18. 5. 2010 t 21.27 Tak to je hodně dobrý
[7] : : : reaguj :

Ta Praha, to slibuje hodně, nový, úplně rovný hladký asfalt! Fakt hustý, tam MUSÍM být! S tím Ještědem opatrně, pro mně je vrcholem všech kopců ten hrbolek na okruhu v Plzni, jinak se začínám zadýchávat… A dolů z Ještědu jako kamikadze Down-Hill? To by asi řady bruslařů naředilo…

Přidal(a): Jirka 19. 5. 2010 St 12.36 Povodeň - Napajedla?
[8] : : : reaguj :

Teď vážně. Už mám rezervaci ubytování v Napajedlech, ale bude ten závod vůbec? Není tam také povodeň? Díky za vyjádření a v případě problémů i včasnou informaci o eventuálním nekonání závodu.

Přidal(a): martinez 19. 5. 2010 St 21.35 spolujízda do Plzně
[9] : : : reaguj :

zdravím KOLEČKÁŘE, kdo by chtěl jet v sobotu do Plzně, mám cca 3 místa v autě…nejlépe Brno a okolí, když tak napište…díky a mějte se Martin B.

Přidal(a): Balud 20. 5. 2010 t 08.08 re: povodeň
[10] : : : reaguj : web

Ahoj,

včera jsem mluvil s ředitelem závodu v Napajedlích a povodeň tam není, vše je v pořádku, přípravy vrcholí a máme opravdu na co těšit.

Přidal(a): Michal 20. 5. 2010 t 14.27
[11] : : : reaguj :

Ahoj. Jedete nekdo autem z Prahy a mate volne misto? (22.5 Plzen, 23.5 Hradec, 29.5 Napajedla). Byl bych moc vdecny. Michal

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.