Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Přihláška jednotlivce na Le Mans 2008

Přihláška jednotlivce pro Le Mans 2008. Růžově podbarvená pole jsou poviná, bez jejich vyplnění nebude možné přihlášku uložit. Ostatní pole mají především informativní charakter a je na vás, jestli je vyplníte nebo ne. Informace v nich poslouží především při sestavování výkonostně vyvážených týmů.

Po vyplnění přihlášky dostanete automaticky generovaný informativní e-mail, s rekapitulací ceny a informacemi o platbě. Podíl na startovném pro jednoho člena týmu je 1950,– Kč.

Mějte na paměti, že případné zrušení účasti na Le Mans znamená značné komplikace při sestavování týmů a že pořadatel závodů v Le Mans startovné nevrací a proto ani my nemůžeme vaše startovné vrátit – prostě ho nemáme. Jedinou možností je sehnat za sebe náhradníka, se kterým si dohodnete způsob vyrovnání a nás pak budete informovat o změně. Pokud budeme o nějakých náhradnících vědět, můžeme poskytnout kontakty na ně.

Výše uvedené pravidlo je dáno zkušenostmi z předchozích ročníků a rozhodně není vedeno snahou nějak vydělávat na spekulaci se zrušenými účastmi.

V případě, že chcete přihlásit celý předem domluvený tým, kliknete na odkaz: Přihláška pro celý, předem domluvený tým


Přihláška jednotlivce

<%LeMans_prihlaska%>