Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

2. večerní jízda Libercem - Slunovrat

20. 6. 2007 St 13.51 [Fitness]tisk

obrazekJiž zítra večer nás čeká druhá večerní jízda Libercem a protože na 21. června připadá nejdelší den v roce nemůže být naše jízda jiná než ve znamení slunovratu.
Čeká nás jízda ulicemi města, které před námi bude zavírat doprovodné vozidlo Policie České repubilky a za námi zase otevírat a naše záda chranit vozidlo Městské policie Liberec. K dobré náladě bude opět vyhrávat auto rádia Kiss DELTA. Jízda je naplánována z části po cyklostezce u Nisy a z části po ulicích města.

Nejedná se o žádný závod, ale o projížďku místy, která bychom za normálního provozu na bruslích neměli šanci vidět.

Trasa

Trasa (klinutím na malý obrázek se otevře velká mapa) vede ze Soukenného náměstí Orlí ulicí a pokračuje Františkovskou do Metelkovy a na kruháku doleva Jungmanovou a Winterovu na cyklostezku u Nisy. Od jízdárny se potom jede na Letnou a pokračuje se po třídě generála Svobody až k Malému divadlu. Od nějk pak Sokolskou k divadlu F.X. Šaldy a u radnice bude tentokrát konec.

Sraz a začátek

Sraz účastníků: ve 20:00 před palácem Dunaj
Odjzed na trasu: ve 20:30
Předpokládané ukončení: 22:00 u Radnice

Bezpečnost

V průběhu jízdy je nutné dbát pokynů pořadatelů (poznáte je snadno podle žlutých vestiček) a především se chovat ohleduplně k ostatním účastníkům. Pokud máte někdo pochybnosti o svých schopnostech brzdit a zastavit nebo se bojíte sjet nějaký ten kopeček, můžete se dneska zastavit ve večerní škole brzdění, kterou jsme pro vás připravili. Pak už to bude hračka.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 3422 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.