Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Pojeďte s námi na 24 hodin LeMans 2005

24. 4. 2005 Ne 09.09 [Speed, Le Mans]tisk

obrazekZdravíme všechny příznivce kolečkových bruslí. Jestli ještě nemáte o prázdninách co dělat a stojíte o nezapomenutelný zážitek, pak neváhejte a pojeďte s námi do Francie na 24h Le Mans! Pár postřehů z loňského závodu, který se jel 3.7.2004

Jedeme na 24 hodin Le Mans

V tuto chvíli (odpoledne 24.4.2005) víme, že se povedlo přihlásit tým Inlajn.Cz – 1. Tým Inlajn.Cz – 2 je na soupisce náhradníků na dvacátém místě. Bob vypočítal, že by to mohlo (v případě, že některé týmy nebudou mít všech 10 lidí), vyjít a „dvojka“ by se mohla do závodu dostat. Bohužel registrace členů týmů probíhá až v průběhu června a tak musíme chvíli nervózně počkat.

Čekání bychom si mohli zkrátit bruslením a debatou nad podobou dresů, či týmových triček a sháněním případných sponzorů, kteří by nám přispěli na dopravu, startovné a třeba i ty dresy. Takže všichni, kdo máte nějaký nápad (dobrý i špatný), neváhejte a pište a uvidíme co se s tím dá podniknout.

Kapitány týmů jsme zvolili z lidí o kterých víme, že umí francouzsky, protože by se to mohlo hodit. Týmy jsm sestavovali tak, jak docházely vaše platby astejně tak jsme posílali i přihlášky. Vždy, když se nám seběhlo 400 EUR na startovné tak jsme to hned posílali.

Debatu na téma LeMans vedeme tady.

*Inlajn.Cz – 1** * Inlajn.Cz – 2**
Rastislav Salvkovský Anina Němečková
Martin Fišer Marcel Němček
Víťa Žalud – Balud Petr Čížek
Josef Slávik Ivo Miláček
Bob Němeček Petr Ovčáček
Patrik Forejt Robert Taussig
Marek Novysedlák František Skriežina
Honza Hoidekr Roman Macko
Michal Matějka Sylva Žaludová
Petr Lochman Láďa Ptačovský

Pojeďte s náma na 24 hodin Le Mans

Zdravíme všechny příznivce kolečkových bruslí. Jestli ještě nemáte o prázdninách co dělat a stojíte o nezapomenutelný zážitek, pak neváhejte a pojeďte s námi do Francie na 24h Le Mans! Pár postřehů z loňského závodu, který se jel 3.7.2004. Pokud se na něco chcete zeptat loňských účastníků, tak tady jsou kontakty:

Anina tel: 777 299364 Bob tel: 777 576697

Pro neinformované, jedná se o 24hod štafetový závod na kolečkových bruslích na malém okruhu v LeMans (jeden z okruhů závodu MotoGP). Okruh s převýšením 3,5% je dlouhý 4,5km. Počet členů v týmu je 2 až 10, každý tým může mít maximálně 3 doprovodné členy (tedy max počet lidí z jednoho týmu v boxu je 13), na trase je vždy jen jeden závodník z týmu, takže ostatní členové můžou zatím trávit čas v kempu nebo boxu vybaveném umyvadlem, TV a el. zásuvkou. Na každé dva boxy připadá jedna sprcha a jedno WC (další WC jsou v přistavených buňkách cca 150m od boxů). Po dobu závodu je na místě k dispozici lékařská služba, která má také pravomoc stáhnout závodníka z trati, když ho uzná nezpůsobilým k účasti. Pro závod jsou povinné helmy.

Termín – 1. – 5. 7. 2005; závod se jede 2. – 3. 7. 2005

Startovné – 400 EURO za tým (ať už má 2 nebo 10 členů), v ceně je pojištění po dobu celého závodu a pamětní tričko.

Ubytování – V kempu, který se nachází v areálu okruhu. Cena je 2 EURa za osobu, kemp je nutné opustit do večera 4. 7. 2005.

Stravování – každý tým vlastní, během závodu rozdávají organizátoři iontové nápoje a energetické tyčinky, v areálu závodiště nejsou prodejny potravin, je tam restaurace ve stanu

Cesta – Letos bychom tento závod chtěli pojmout ve větším měřítku a zaútočit na stupně vítězů ;), proto jsme se rozhodli přiblížit tento závod širší bruslařské veřejnosti a pobrat 3 týmy do autobusu. Cena za dopravu bude rozpočtena podle počtu přihlášených. Pokud máte zájem jet s námi napište (celý tým i jednotlivě).

Dresy – Každý tým má jet v jednotném dresu (tričku).

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2195 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.