Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Úklid v inline šuplíku

7. 2. 2007 St 20.41 [Inlajn.Cz - Team]tisk

Podzimní úklid v ložiscíchTak jsem si tak doma uklízel v šuplíku, teda vlastně na disku a objevil jsem pár fotek, kterým se z nějakého důvodu nedostalo pozornosti nebo jsem na jejich existenci zapoměl. První fotka (kliknutím se zvětší), která vlastně způsobila, že jsem se rozhodl ty ostatní najít je z 23. září 2006 a pokud vám to datum nápadně připomíná stejný víkend, kdy se v Berlíně jel tradiční maratón, tak jste se trefili.

Týden před maratónem jsem si za pomoci basketbalu vymkl kotník a jak se později ukázalo i potrhal šlachy a tak jsem doma v hluboké depresi rozebral všechna ložiska co jsem našl, vyrobil mixér na jejich čistění a zaháněl chmury prací a ledem na kotníku. Docela mě překvapilo kolik těch ložisek jsem za těch pár let bruslení vlastně nasbíral. Mnohem zajímavější ale bylo umístění, které v Berlíně nasbírali kluci. Jelo jim to parádně…

Inlajn.Cz s Katkou NeumannovouTýden před tím jsme měli docela zajímavý zážitek, ke kterému se vztahují tři další fotky, na kterých jistě poznáváte Kateřinu Neumannovou. S ní jsme měli možnost strávit celý den při natáčení jednoho dílu seriálu České Televize Sportujeme s Katkou a byla to docela dřina, ale i zábava. Obzvlášť zajímavá byla část, kdy se kameraman s kamerou za bezmála půl milionu rozhodl, že to na bruslích zkusí taky.
Kameraman se na bruslích odvážně vydal sledovat HonzuSeriál by se měl vysílat někdy zjara a určitě se na stránkách Inlajn.Cz včas dozvíte termín vysílání, abyste se mohli podívat, jaký jsme dřeva nešikovný a jak nás to Katka musela naučit.
Doufám, že neprozradím Katčiným soupeřkám nic tajného ;-) ale experimentálně jsme zjistili, že i vrcholová sportovkyně si s chutí dá v období plného tréninku švestkový koláč, který s láskou a péčí upekla Honzova maminka.
Další zajímavost nás čekala ve Sportisimu. V nadživotní velikosti tu mají pověšeného Matyho, kterak se jako zelená příšera řítí do obrátky. Když se pak kluci vypravili na tuhle nádheru se podívat, tak jim málem sebrali film jak ve špionážním filmu, protože fotit mobilem ve velkoprodejně se nesmělo. Naštěstí kočičky nakonec Matyho poznaly a pochopily, že takový slavný sportovec má právo, aby si vyfotit vlastní fotku.

Chvíli jsme ji přesvědčovali, ale nakonec si brusle Katka přece jen obula Slavný lovec Pampaliny. Vlastně slavný sportovec Maty V polovině ledna bruslíme, jakoby se nechumelilo

Půlka ledna nás pak zastihla opět na bruslích a to kupodivu ne ledních, jako loni touhle dobou, ale kolečkových. Za krásného jarního/podzimního/lednového počasí jsme vyrazili do Mimoně na letiště podívat se na trénink Honzy Pecky a trochu si protáhnout vánocemi zdecimovaná těla. A tak můžu skončit vlastně tím, čím jsem začal – po třech měsících jsem obul speedový brusle a docela to šlo. Teda jako, že jsem dokázal bruslit, že bych dokázal držet tempo s Honzou tak to teda ne.

Takže taková byla druhá půlka roku 2006 a první dny roku 2007. Co nás čeká v blížící se sezóně 2007? Nebude toho málo, takže jen stručně:
2. ročník Českomoravského poháru (tentokrát bude mít 6 dílů)
Inline Summit 2007
Další výprava do Le Mans
Večerní bruslení po českých městech
a spousta dalších věcí…

a co čeká Vás? Podělte se o plány nebo zkuste nahodit námět, co bychom mohli společně podniknout…

Do ukorčulkovania

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1757 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.