Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Posledních pár míst na Summit 2007 ve Flaemingu

12. 3. 2007 Po 21.20 [Fitness, Speed]tisk

obrazekJaro, zdá se na nás nezadržitelně zaútočilo a tak už určitě každý bruslař, kterému na brusle padal celou zimu prach ho z nich odfoukl a vyrazil se prohánět na prosluněné stezky.

Velmi pěkné jarní svezení slibuje taky Inline Summit 2007, ve kterém nám zbývá ještě několik posledních míst. Takže pokud si chcete zkraje jara skvěle zabruslit v Flaemingskate Parku, tak neváhejte a přihlašte se. Třešínkou na dortu pak může být návštěva berlínského půlmaratonu, ať už jako divák nebo jako přímý účastník.

Závodní sezóna začne už tenhle víkend v německém Hohenbocka nedaleko Drážďan. Zatímco loni se závod jel na stezkách které lemovaly sněhové mantinely, letos to vypadá na pěkné jarní svezení.

Pokud byste chtěli vidět, jak vypadá rychlobruslení na ledu, kde nám dělá velikou radost Martina Sáblíková, tak Andrew Love nabízí pohled na několik ledových kol (docela velký, ale hodně pěkný video).

Bob, Rastík a Ládis už od čtvrtka řádí na Mallorce a já netrpělivě očekávám jejich obrazové a textové zpravodajství, ale zdá se, že mají plné ruce práce s čištěním ložisek a vychutnáváním kýčovitých západů slunce. A jak vy jste na tom s najetými kilometry v roce 2007? Pochlubte se?

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1566 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.