Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Inlajn.Cz má nový inline motor

24. 9. 2006 Ne 19.48 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

Už je to hodně dávno, co jsme vyrobili web Inlajn.Cz. Když jsme ho vytvářeli, neplánovali jsme ho jako web pro bruslaře o bruslení. Web jsme tvořili jako přihlašovací portál pro první silniční závody v České republice – Bohemia Inline 2004. Časem se vše trochu změnilo a Inlajn.Cz je dneska jeden z velmi živých webů o inline bruslení u nás.

Trvalo to docela dlouho, víc jak 2 roky, ale nakonec jsme po dlouhých diskuzích a mnoha pauzách na rozmyšlenou vybrali nový redakční systém a na něj nasadili celý web. Hodně tomu přispělo i to, že jsem si počátkem týdne vykloubil kotník a tak, místo abych ladil formu na maratón v Berlíně, válel jsem se v posteli s notebookem a klikal a klikal a klikal.

Věřím, že nový systém přinese našim čtenářům větší pohodlí a přehlednější přístup k obsahu našeho webu a nám, že přinese více čtenářů a méně práce při publikování našich i vašich zážitků. Úplně všechno jsme ještě nepředělali, takže pár věcí ještě musíme dodělat, třeba vyladit bazar a vylepšit fórum…. K tomu nám taky hodně pomůže zpětná vazba od vás – našich čtenářů. Nebojte se zareagovat a dát nám vědět, co bychom mohli vylepšit a jak….

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 3361 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.