Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Bohemia Inline 2004

27. 6. 2004 Ne 20.02 [Speed, Zážitky a reportáže]tisk

obrazekV sobotu 26.0 6.2004 se v Bakově nad Jizerou konal silniční závod na kolečkových bruslích Bohemia inline 2004. Závod se konal na uzavřené silnici podél Jizery mezi obcemi Malá Bělá a Debř. Akce se zůčasnilo celkem 144 závodníků, jak ostřílených rychlobruslařů, tak i nadšených fitness jezdců. Díky podpoře sponzorů a toleranci obyvatel obcí Pohradí a Dalešice se podařilo uskutečnit tuto v ČR jedinečnou sportovní akci.

Závodilo se na tratích 2,5 km (děti do 15ti let), 5 km a odpoledne vyvrcholilo půlmaratonem (22 km). Na tratích dominovali především členové rychlobruslařských klubů (Benátky n. Jiz, Ostrov nad Oslavou, Praha, Žďár nad Sázavou), pozadu za nimi nezaostali ani ostatní amatérští bruslaři. Obdiv si zaslouží manželé Přibylovi, nejstarší účastníci akce (r. 1940), ale i malí závodníci, kteří na na svou 2,5 km trať pustili s obrovským nadšením.

Podrobné výsledkyjednotlivých kategorií.

Celkem se závodů zúčastnilo 144 závodnic a závodníků Nejstaršímu účastníkovi bylo 64 let Nejmladšímu účastníkovi bylo 6 let Závodníci celkem absolvovali 2100,5 km

Fotografie ze sobotního odpoledne pořídil Marek Bláha a František Stýblo.

Další fotografie od Marka Bláhy najdete na jeho webu www.inline-online.cz.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 3445 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.