Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

První večerní jízda Libercem je za námi

obrazekVčera večer, po dni plném bouřek a průtrží mračen jsem netrpělivě očekával, kolik lidí dorazí na první letošní večerní jízdu Libercem. Dorazilo Vás docela dost (podle našich odhadů cca 180), což je super číslo. Díky. Věřím, že se vám večerní svezení líbilo a že se uvidíme 21.6.2007, kdy máme připravenu trasu B
Uvítame jakékoliv vaše komentáře k průběhu a organizaci jízd, případně i nápady na témata jakými by měly jízdy být ozvláštněny. Třeba loni to byl karneval a letos určitě bude taky.
Fotky připravujeme ke zveřejnění. už jsou k vidění ve fotogalerii Pokud někdo máte nějakou hezkou, o kterou se chcete podělit, dejte vědět.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

1 komentář | 4148 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Honza Kořínek 8. 6. 2007 P 12.37
[1] : : : reaguj :

Určitě se to, jako první setkání, povedlo. S těma delšíma mezerama si určitě příště poradíme. Díky a brzy nashle.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.