Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Záplava fotek nejen z BAWAG Bank Bohemia Inline 2007

26. 8. 2007 Ne 15.46 [ČMP, Krátké zprávy a oznámení]tisk

BAWAG Bank Bohemia Inline 2007 - pád Jana Pecky UPDATE: Výsledky už jsou na světě. Zde

Po včerejším závodě se probírám hromadou fotek a přemýšlím, které zveřejnit a které smazat. Nakonec jsem se rozhodl nemazat žádné. Důvodem je to, že co nemusí připadat jako důležitý snímek mě, může pro někoho být fotka, na kterou čeká a kterou hledal. Takže ve fotogalerii jsou všechny fotky, které jsme na závodech nafotili.
A když už je řeč o fotoalbu, tak stojí za připomenutí, že jsou tam i fotky z Havajské párty a ze začátečnického kurzu, který se v Liberci konal minulý víkend.

Závodů BAWAG Bank Bohemia Inline 2007 se v jasném slunečním dni zúčastnilo 140 bruslařek, bruslařů a bruslařčat doprovázených zhruba dvaceti koloběžkáři. Na již tradiční trati u libereckého bazénu se soupeřilo na třech tratích 1,1 km pro děti, 10 km pro každého a vrcholem odpoledne pak byl DATABOX půlmaratón.
Dětská kategorie byla obsazena pouze pěti bruslaři a jedním koloběžkářem a vítězství se stalo kořistí Bronislava Pražáka, pro kterého bylo vítězství opravdu velmi tvrdě vydřené o asfalt.
V závodě na 10 km pak startovalo celkem 50 závodníků, pro vítězství si dojel Rastík Slavkovský z Inlajn.Cz a v ženách pak Karolína Nováková z BZK Praha.
Závod DATABOX půlmaraton se po prvním kole zdál být poněkud nudnou záležitostí, a tak ho Honza Pecka z domácího Inlajn.Cz okořenil velmi efektním pádem při průjezdu do třetího kola. Rázem by se zdálo, že vše je pro vedoucího muže Českomoravského poháru ztraceno, ale Honza je obrovský bojovník a navíc se tým Inlajn.Cz v letošním roce obrovsky zlepšil v taktice, a tak hned v rovinaté části trati nastoupili na čelo vedoucí skupiny Bob s Rastíkem a společně pracovali na tom, aby se Honza do čela dotáhl. Statečně jedoucí Marek Krejčík, který od poloviny posledního okruhu vyrazil do velkého úniku, nevydržel se silami ve stoupání na poslední obrátku a tak se nakonec v cíli jako první objevil Jan Pecka v čase 38:08, velmi těsně stíhán famózně jedoucím Petrem Bílkem, kterému pak ve finiši nestačili Bob s Rastíkem (dojeli na 3. a 4. místě). V ženách byla nejrychlejší Kamila Nováková (BZK Praha )následovaná Katkou Krejčíkovou (Black ICE).
Závěr závodů se trošku zamotal při zpracování výsledků a proto bylo vyhlašování štafet provázeno dlouhým čekáním a zmatkem. Vítěznou láhev šampusu si nakonec odvezla štafeta U konce s dechem III. Zmatky s časomírou jsou také důvodem, proč zde ještě neuvádím odkaz na oficiální výsledky – v tuto chvíli ještě nejsou kompletně hotové. Jakmile se tak stane, výsledky samozřejmě zveřejníme.

Oficiální výsledky BAWAG Bank Bohemia Inline 2007

Děti 1,1 km
10 km pro každého
DATABOX půlmaratón
Koloběžky 21km
Štafety 21km

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

7 komentářů | 2441 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Vitek 27. 8. 2007 Po 15.24
[1] : : : reaguj :

Fotky jsou sice pekne, ale co takhle uverejnit vysledky. Ty by byly mozna uzitecnejsi. Diky

Přidal(a): Petr 27. 8. 2007 Po 16.13 Výsledky
[2] : : : reaguj : web

Ahoj, viděl jsem je na www.championchip.cz. Zda jsou Ok, nevím, za mě OK. Hezký den

Petr 8-)

Přidal(a): Balud 27. 8. 2007 Po 16.35 Výsledky
[3] : : : reaguj : web

[1] Pro Vitek : Díky za trpělivost. Výsledky už jsou na světě: tady

Přidal(a): Jarda Z. 3. 9. 2007 Po 12.27 :-)
[4] : : : reaguj :

Jojo, výsledky jsou OK[2] Pro Petr : :-P :-P , jel jsem dle časů 1 kolo za 5:07 a vedl elitu ( Honza Pecka 5:22)… jo představa hezká, kdybych se netrápil zrovna někde v kopci… no Bobe.. kolo za 33 minut..?? :-P, ty sis dal ještě předtím naproti bazén? :-P… no, co je psáno, někdy není dáno.. Jarda Z.

Přidal(a): Jarda Z. 3. 9. 2007 Po 14.01
[5] : : : reaguj :

zažádal jsem-rychle opraveno… byl jsem v kolečkářích[4] Pro Jarda Z. : :-P.. jz

Přidal(a): spy 5. 9. 2007 St 22.44 Fotky + dotaz
[6] : : : reaguj : web

Přidám odkáz na pár svých fotek – http://galerie.syberia.cz/thumbnails.php?… a ještě se zeptám, kdy bude možné koupit si Bohemia Inline tričko ? ;-) Ptal jsem se na závodech a bylo mi řečeno že to za chvíli na webu půjde, ale zatim nic…

Přidal(a): Balud 6. 9. 2007 t 13.00 re: Fotky + dotaz
[7] : : : reaguj : web

[6] Pro spy : Ahoj, pošli mi mail na v.zalud zavináč inlajn.cz a domluvíme se. Triček zbylo jenom velmi málo, ale nějaká ještě jsou…

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.