Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Le Mans 2008 je za námi...

30. 6. 2008 Po 14.56 [Zážitky a reportáže]tisk
Inlajn.Cz

Ještě stále horké, čerstvé a křupavé zážitky, upečené na automobilovém okruhu ve francouzském Le Mans, zde najdete naporcované v míře odpovídající stavu po nočním příjezdu. Letos se opravdu zadařilo, Petr a Petr spolu upekli jedno krásné a zasloužené zlato (i když pohár dostali stříbrný), kuchařky z Black Ice vykouzlily pro změnu stříbro (a pohár dostaly taktéž stříbrný), a všem ostatním se podařily úlovky neméně krásné – tím myslím zejména to, že jsme se v tom bruslařském kotli propekli zcela akorát, nikoho jsme nespálili, neodřeli, neztratili.

Předehra Večerní odjezd do Francie proběhl bez zásadních problémů, oproti tomu noční a dopolední jízda byla mírně zničující. Po rozbití stanového města v kempu ve Versailles a naplnění žaludků povětšinou pytlíkovými blafy se část výpravy vydala obdivovat Paříž, starší (služebně, ne věkově – tedy ti, co byli na Eiffelce loni) se vydali do Versailles, většinou dospat nějaké ty hodinky ve věhlasných zahradách. Po obědě (pro někoho snídani) pokračujeme do kempu v Le Mans, aby v sobotu brzy ráno mohli naši velvyslanci zpečetit náš osud a zaregistrovat nás k nekonečnému kroužení po asfaltu. V kempu jsme se shledali i s našimi francouzskými přáteli a kolegy, kteří drželi strategické místo, a některým vyvoleným (členům mezinárodního týmu) připravili vynikající večeři.

Start Akce Fantastický start, nabitý emocemi a spoustou energie, tisíce malých koleček, stovky lidí společně na okruhu. Akce však vyvolává většinou reakci. Akce – tedy bruslení, vyvolává po několika hodinách reakci – v rovině emocionální nejdříve radost, uspokojení, naplnění, časem pak únavu, rezignaci, zoufalství, deprese ze sebepoškozování apod. V rovině fyzické to už neprobíhá tak individuálně. Svaly jsou čím dál tím unavenější, chodidla čím dál tím zoufalejší. Druhého dne ráno je málo těch, kteří nemají někde připlácnutou náplast, izolačku nebo něco podobného. Akce – konec celé čtyřiadvacetihodinové akce pak vyvolává reakci zcela totožnou bez rozdílu národnosti, vyznání, věku a pohlaví. Máme obrovskou radost – že jsme to zvládli, že je konec, že se v Le Mans sejdeme nejdřív zase příští rok. ;o)

Dohra Tuny materiálu se na lidský pohon přesouvají do kempu, kde se materiál třídí, balí, nakládá a proklíná. Fronty na sprchu rostou, stejně jako touha davů zbavit se potu a smýt ze sebe všechnu únavu. Odjezd je rychlý, na nějaké loučení není síla. Cesta domů je sladká – všichni víme, že na konci nás čeká naše postel a že se konečně vyspíme! Tak tedy dobrou noc…

Výsledky dle celkového pořadí:

 • 016. Black Ice – 12. místo v kategorii (182 kol)
 • 032. Black Ice Woman – 2. místo v kategorii (169 kol)
 • 052. Inlajn.Cz Ducks Liberec – 35. místo v kategorii (162 kol)
 • 073. Inlajn.Cz Veterans – 9. místo v kategorii (155 kol)
 • 081. Inlajn.Cz Skating Peters Duo – 1. místo v kategorii (152 kol)
 • 142. Inlajn.Cz and Mardi Cest Roller – 106. místo v kategorii (142 kol)
 • 180. Inlajn.Cz Ajur – 140. místo v kategorii (138 kol)
 • 566. Inlajn.Cz Evžen Solo – 23. místo v kategorii (90 kol)
 • 581. Inlajn.Cz MutiSon Duo – 25. místo v kategorii (82 kol)
 • 594. Inlajn.Cz B&B Duo – 26. místo v kategorii (68 kol)
 • 613. Inlajn.Cz Pavel Solo – 58. místo v kategorii (59 kol)
iSkating Peters

Kompletní výsledky můžete stahovat zde, na oficiálních stránkách výsledky dle kategorií zde. Hned na hlavní stránce, sjedete malinko dolů, najdete Classement 2008 a kliknete na cliquez ici.

Fotky od Lucky najdete tady, ve fotogalerii Inlajn.Cz tady. Odkazy budou přibývat s postupným zveřejňováním majitelů.

update: Výsledky masters od Ivoše zde


A to vše i díky těmto partnerům:

lawi_new_2007 obrazek emco_120
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

39 komentářů | 1564 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): JoVym 30. 6. 2008 Po 21.30 Výsledky klafikace
[1] : : : reaguj :

ahoj, nějak tam nikde nevidím výsledky klalifikačního sprintu, nevíte, zda to tam někde mají?
Dík Pepa V.

Přidal(a): Gabca 30. 6. 2008 Po 21.55
[2] : : : reaguj :

[1] JoVym: ahoj, zatim to tam nikde neni a co jsem se ptala, tak loni ani nebylo. Tak uvidime pozdejc, jestli se tam neco nezjevi…

Přidal(a): Ivoš 1. 7. 2008 t 00.32 Petrové jsou borci
[3] : : : reaguj :

Ahojte, nevím jestli jsme už pořádně docenili výkon dua Petrů a nemyslím tím jen jejich suveréní vítězství,ale hlavně předvedený výkon. 152 kol to je 636 km při průměrné rychlosti 26,50km/hod. Nás DESET veteránů ujelo 155 kol a byli jsme myslím víc zdevastovaní než oni. To je něco za hranicemi mého chápání. Ještě jedno kluci obrovská gratulace a máte můj obdiv. Ivoš

Přidal(a): Ivoš 1. 7. 2008 t 00.44 Video, vsledky, atd
[4] : : : reaguj :

Fotky máte krásný. Až se naučím, jak stáhnout ty nahrávky z kamery, tak vám dám vědět, kde to najdete. Nespěchejte na mě, ale na první kouknutí si myslím, že se to celkem podařilo- i ta moje projížďka po okruhu. Pokud některý tým bude chtít letošní výsledky opět statisticky zpracovat, satčí jen poslat na můj mail (ivo.krivka@seznam.cz nebo ivo.krivka@rb.cz) nebo někam sem vaše podklady. Koukal jem na BI W a jsem z těch jejich vzýsledků trochu zmatený. Skutečně jela Baša 22× a Verča V. jen 13×? A střídaly jste se pořád všechny (a na konci některé už nejezdily) a nebo jste měly „klasickou“ varinatou s rozdělením na 2 party v noci? – z toho zápisu to tak nevypadá. Udělám to tak , jak to máte zapsáno (pokud mi nepošlete nějakou další info) a následně se to dá vždycky předělat.

Ivoš

Přidal(a): Karlos 1. 7. 2008 t 08.52
[5] : : : reaguj :

[4] Ivoš:Ahoj Ivoši.Koukal jsem,jak jsi precizně zpracoval loňský výsledky.Předpokládám,že budeš tak hodný a zpracuješ i ty letošní.Hlavně mně zajímá ta naše banda veteránů.S Rosťou L.to chvýlema byl takový malý závod,který mne hnal dopředu,i když síly již ubývali ;-).Jinak jsme si to myslím všichni užily a 155 kol je myslím slušný výsledek.Na to video jsem zvědavý.Ahoj

Přidal(a): Martin 1. 7. 2008 t 08.54
[6] : : : reaguj :

Nenašel někdo černé brýle zn. UVEX. Díky Martin Máčel

Přidal(a): Jarda Z. 1. 7. 2008 t 09.38
[7] : : : reaguj :

[5] Karlos: pro zajímavost – minulý rok, masters: 149 kol.. samozřejmě mělo vliv počasí… Myslím že letos veterans i když ve slabší sestavě, právě bez dvou „klíčových“ jezdců Petra Vaška a Petra Šohaje vyjezdili dobrý výsledek.

Přidal(a): Jarda Z. 1. 7. 2008 t 09.41
[8] : : : reaguj :

[4] Ivoš: Jo jo, loňský zpracování Masters bylo dokonalý, už se těšíme na letošní.. nikdo tě Ivoši určitě nehoní :-P včera bylo pozdě:-D ;-) :-D :-D

Přidal(a): Jarda Z. 1. 7. 2008 t 09.53
[9] : : : reaguj :

[3] Ivoš:Veliká gratulace pro oba Petry. Smekám, úžasný výkon, mělo by to být na předních stránkách novin… a ne že Buffon žere buřty v Kolodějích 8-)

Přidal(a): Petr Inlajn Vašek 1. 7. 2008 t 11.58 Poděkování
[10] : : : reaguj :

Ahoj kolegové inlajnisti, moc si vážím ( a věřím že Petr Ch. by se mnou souhlasil) vašich gratulací a slov uznání. Díky moc....... ale nějak se zapomíná na oba sólisty..... Evžen 90kol což je 378 Km a Pavel 59 kol což je 247 km...... to je myslím si výkon, který nen ítřeba dále komentovat. Gratulace a ještě jednou gratulace. Petr :-)

Přidal(a): Igor 1. 7. 2008 t 13.58 Gratulace
[11] : : : reaguj : web

Všem moc gratuluji ,vynikající výsledky .
:-D 8-O

Přidal(a): mirec 1. 7. 2008 t 15.39
[12] : : : reaguj :

cau masky, tak som doma uz aj ja, hlas sice stale nemam ale zato dobry pocit zostava, dik za super vykon a skvelu atmosku. No trochu este potrenujeme a uvidime… Pepo nezlob se na brusle, a velke dik ze si to vydrzal az do konca Mirec :-) :-(

Přidal(a): Sylva al. Ufonek 1. 7. 2008 t 16.17 gratulace vsem zucastnenym
[13] : : : reaguj :

Ahoj vsichni odvazlivci! Chtela bych pogratulovat uplne vsem, kdo se odhodlali na 24h LeMans, vcetne bajecnych supportiku! :-) Vsechny vykony byly uzasne a doufam, ze jste si vsichni odvezli neopakovatelny zazitek. Ja osobne jsem moc rada, ze vsichni prezili a zraneni byla minimalni. ;-) Petrum dodatecne vse nej… k svatkum. Tesim se brzy na bruslich, S.

Přidal(a): Miroslav Radek Urminský 2. 7. 2008 St 00.31 Všem úžasným borcům a kamarádům.
[14] : : : reaguj :

Vyslovuji všem, kteří se zůčastnili Závodu v Le Mans obrovskou gratulaci k jejich výkonům a zvláště vítězné dvojce Petrů. Fantastické byly výkony Evžena a Pavla v individuálním závodě, ale také další dvě dvojice byly fantastické. Jsem moc rád, že jsem tomu všemu mohl být přítomen a přidal jsem pár svých kilometrů svému týmu. Také všem z mého týmu děkuji za krásnou spolupráci a našemu nepřehlédnutelnému supportovy Martinovi za supr vedení. Obrovské díky Víťovi a Sylvě za přípravu a konečnou realizaci výpravy do Le Mans. Už se těším se všemi na další ročník a brzké shledání na kolečkách. Čau Radek

Přidal(a): Ivoš 2. 7. 2008 St 00.40 Statistika týmu MASTERS
[15] : : : reaguj :

Tak už je to tady. Pošlu to na inlajn, ať to kluci někde vyvěsí. Snad jsem tam neudělal chybu (mastil jsem to přes půlnoc) Ivoš P.S.: Tentokrát mi nepomohly ani dvě ženský a nejpomaleší čas patří mně. :-?

Přidal(a): Karlos 2. 7. 2008 St 20.42
[16] : : : reaguj :

[15] Ivoš:Hlavně že jsi si to užil Ivoši a myslím,že ty dvě kola s kamerou v ruce ti z průměru dost vzali.Ahoj Karlos

Přidal(a): Valec 2. 7. 2008 St 20.50
[17] : : : reaguj : web

Ahoj. Nemáte někdo časy z našeho mezinarodního týmu?Docela by mě zajímaly.Jinak LeMans byl vynikající. Už se těším na další ročník.

Přidal(a): Gabca 2. 7. 2008 St 22.59 Casy MardiCestRoller-Inlajn.cz
[18] : : : reaguj :

Tak tady jsou – sama jsem prekvapena rychlosti :-) teda ne moji, ale zhotovenim :-) http://www.mardicestroller.com/article924.html , kliknete na „Feuille de temps“, kde se uz najdete.

Pro Lucku : moc diky za super fotky!!!

Přidal(a): Petr Inlajn Vašek 3. 7. 2008 t 08.02 dotázek
[19] : : : reaguj :

… už někdo vypátral výsledky po kolech ( dle čipů), jak to bylo loni na stránkách matsportu??? … nikde nenacházím.

Díky Petr 8-O

Přidal(a): Balud 3. 7. 2008 t 11.14 Výsledky Masters
[20] : : : reaguj : web

[15] Ivoš:Výsledky Masters od Ivoše jsou zde

Přidal(a): Iwo 3. 7. 2008 t 13.40 blahopřaní
[21] : : : reaguj :

Ahoj, také se přidávám blahopřáním ke skvělým výsledkům, které se letos Inlajn.cz-etakum podarili. Doufám, že přibudou další komentáře od účastníků, jakmile se daji na dovolených dohromady. Mě by hlavně zajímalo, jak probíhal závod dvojic – po kolika se střídali kolech a tak. ?

Přidal(a): Jana 3. 7. 2008 t 14.19
[22] : : : reaguj : web

[21] Iwo: No své skromné dojmy z dua MutiSon se pokouším nějak sepsat – páč takový zážitek nesepsat by bylo riziko, že bych to taky mohla zapomenout! (no pravda, to asi nehrozí…) :-) Ale jde to z tuha… Venku je vedro – a to chuti na nějaké to sepisování moc nopřidá. Radši bych šla na brusle!! :-D :-D

Přidal(a): JoVym 3. 7. 2008 t 14.45 podekovani
[23] : : : reaguj :

Ahoj, take zdravim uplne vsechny zucastnene, zavodniky i suportiky, bez kterych si to vubec nedokazu predstavit. Byl to zase uzasnej zazitek :-)
Gratulace jednotlivcum, dvojickam i teamum a tem, co se dostali az na bednu, tuplovana gratulace.
Take moc diky za vsechny ty fotecky, zpracovane vysledky a doufam, ze budou i nejaka ta videa.

Miro , diky za uznani, opravdu to hodne bolelo, ale muzu si za to sam, protoze predchozi boty jsem si zapekanim trochu zkazil, tak jsem na tyhle nesahal, „kratky“ zavody byly v pohode, ale tady… Na jednu stranu je skoda, ze jsem nemohl jet zaver, ale na druhou to jel Rosta, ktery si to zaslouzil a urcite uzil.
Tak zase za rok :-)
Pepa Vymetalik

Přidal(a): Karlos 3. 7. 2008 t 19.14
[24] : : : reaguj :

Zdravím všechny a děkuji Ivošovi za zpracování dat.Smekám před Jardou Zajptem ,jak jel vyrovnané a skvělé časy i s nehezky poraněnou nohou. 8-O

Přidal(a): Jarda Z. 4. 7. 2008 P 12.14
[25] : : : reaguj :

[24] Karlos:…Ď Karlos. Nějaká videa mám tady: http://sweb.cz/…ans2008.html Někdo se tam najde:-)

Přidal(a): Jana 6. 7. 2008 Ne 14.14
[26] : : : reaguj : web

[19] Petr Inlajn Vašek: Pokud ještě pátráš, tak dopátrej! Právě jsem to vypátrala :-D: http://matsport.athle.free.fr/24hRoller/ Ale dost možná už to tam je několik dní! :-)

Přidal(a): Petr Inlajn Vašek 7. 7. 2008 Po 11.36
[27] : : : reaguj :

[26] Jana:

děkuji, už jsem si je i zpracoval a pošlu klukům ke zveřejnění.

Přidal(a): Valec 7. 7. 2008 Po 19.21
[28] : : : reaguj : web

Bude někdo davat všechny fotky na DVDčko?

Přidal(a): Renata 7. 7. 2008 Po 21.40 Něco z tisku.
[29] : : : reaguj :
Přidal(a): Lucka 8. 7. 2008 t 19.41
[30] : : : reaguj :

[28] Valec:Když mi přijdou CD s fotkama od fotografů, nemám problém je všechny nacpat na DVD a X krát vypálit

Přidal(a): Rosťa Ledinský 8. 7. 2008 t 21.53
[31] : : : reaguj :

:-) Prosím, prosím, já bych taky chtěl všechny fotky na DVD :-) Co pro to mohu udělat? ;-)

Přidal(a): Jana 8. 7. 2008 t 23.20
[32] : : : reaguj : web

Klidně pošlu! Jen napiš kam, neb sú asi neschopná najít kontakt na rajčeti, o kterém jsme mluvily v ještě autobuse!! Asi pro ten kontakt na rajčeti musím být registrovaná, což pravda jsem, ale dávno ten účet nepoužívám, tak nevím heslo!! Takže možná pošli adresu… No každopádně, kdybys chtěla, ve prospěch DVD fotky pošlu klidně českou poštou. Můj mail je jana.jiraskova@centrum.cz (nebo jana.jiraskova@mailprofiler.com), protože sama bych si ráda vyrobila album, který z těch miniatur na rajčeti tak úplně nejde. Tak mi pošli třeba poštovní adresu a uvidíme, co z toho DVD bude :-) Každopádně v Liberci v srpnu se těším na shledání! Jana

Přidal(a): Nika 9. 7. 2008 St 12.27
[33] : : : reaguj :

Ahoj, pokud budete vyrábět to DVD, dám k dispozici i svoje fotky…když je nahraju na ftp a napisu kde je najdes, bude to ok?

Přidal(a): dlabik 9. 7. 2008 St 13.31
[34] : : : reaguj :

Ahoj, nebylo by spis mozne umistit vsechny fotky v puvodni velikosti nekam na ftp? Byly by tak pekne k dispozici pro vsechny. Ty miniatury z rajcete jsou zoufale :(

Přidal(a): HonzaH 9. 7. 2008 St 14.24 FTP
[35] : : : reaguj : web

Letos jsem Le Mans vynechal, ale mohu opet nabidnout ulozny prostor na neverejnem FTP serveru. Stejne jako v minulych letech, kdy jsme si fotky tak predavali. Ozvete se mi na email honza(at)inlajn.cz. (Nebudu u pocitace do pondeli, proto necekejte rychlou reakci ;-) )

Přidal(a): Lucka 9. 7. 2008 St 17.39
[36] : : : reaguj :

[33] Nika:Jasňačka, jsem holka šikovná ;-)

Přidal(a): Balud 11. 7. 2008 P 15.56 Fotky ze sjezdu z Dunlopu
[37] : : : reaguj : web

Petr Vašek
Anička nebo Petra? já si ty holky furt pletu :-)

Přidal(a): Martin 22. 7. 2008 t 17.58 ftp
[38] : : : reaguj :

ftp://test.polyxena.cz test.polyxena.cz test

Přidal(a): Lucka 23. 7. 2008 St 14.34
[39] : : : reaguj :

[38] Martin:chtěla jsem tam nakopírovat svoje, ale povolilo mi to 2 a pak se tváří, že má plno :-(

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.