Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Výlet po Burgundských vinicích 15.-23.8.

16. 7. 2008 St 22.20 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

Tak jsem se konečně dočkala a je to tu! A co? Informace o druhém ročníku Výletu po Burgundských vinicích. Termín konaní je sice již za měsíc, ale nebyla by to francouzská nátura, aby vše nebylo na poslední chvíli. A o co že se tedy jedná? Jde se vyjížďku s partou francouzských nadšenců po Burgundských vinicích (mapka), kde plánem je zdolat danou trasu 400km během jednoho týdne.

Tito Frantíci kromě „vinic“ pořádají též pravidelné úterní vyjížďky na in-linech Paříží a také každoročně nějakou větší letní akci. Předchozí roky to byl výlet podél atlantického pobřeží a Burgundské vinice 1, pro letošní rok se rozhodli, že vzhledem k velkému úspěchu loňské výpravy prozkoumají opět blíže na bruslích Burgundský kraj s jeho slavnými vinicemi a sklípky. Účastníky, kteří mohou být z jakéhokoliv koutu světa, čeká 7 dní strávených na bruslích, na jejichž konci budou mít v kolečkách 400km a budou bohatší o poznatky historické, kulturní, gastronomické a v neposlední řadě i vinařské z tohoto kraje. Pokud vás tato malá vábnička alespoň trochu zaujala a začínáte se zabývat myšlenkou, že byste do toho možná i šli, tak neváhejte a mrkněte sem a sem.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 812 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.