Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Pozvánka na Brno Inline Grand Prix 2008

26. 8. 2008 t 13.51 [Speed]tisk

Opět po roce se v sobotu 30. 8. 2008 na brněnském výstavišti sejde česká bruslařská špička, aby se utkala v boji o mistrovský titul, tentokrát na půlmaratónské trati (22 km). Účast přislíbili i loňská vítězka ženské kategorie a mistryně světa v rychlobruslení Martina Sáblíková (Novis Team) a loňský mistr ČR Matěj Krupka (Rollerblade I.B.U. Speedodrom/BZK Praha).

Kromě mistrovského půlmaratónu pro zdatné sportovce budou na programu závody i pro fitness jezdce (10 km) a děti (500 m, 2 km a 4 km). Čtyřčlenné firemní týmy mohou změřit své síly v inline závodě Inline Master Team na 4 km. Diváci budou také moci shlédnout jistě opět velice dramatický finálový závod Českého poháru handbike 2008 na 22km trati. Pro bruslařskou veřejnost je připravena nesoutěžní jízda na 4 km.
Je nutno upozornit, že všechny závody jsou otevřené pro jakékoliv zájemce i z řad amatérů a hobíků. Každý, kdo je schopen ujet potřebnou vzdálenost, je srdečně zván. Nebojte se a přijďte ochutnat neopakovatelnou atmosféru tohoto závodu. Kdo se necítí na srovnávání sil s mistrovskými rychlíky, pro toho bude připravena již zmíněná 10km trať, kterou zvládne projet opravdu každý.
Kromě vlastního závodění se mohou účastníci i diváci těšit na bohatý doprovodný program. Najdete zde půjčovnu bruslí a hned vedle školu inline bruslení Beinline.cz, kde se naprostí začatečníci naučí základní dovednosti a pokročilí bruslaři budou mít možnost naučit se nové triky. Dvakrát se divákům se svou freestylovou exhibicí představí skvělá slovenská bruslařka Lenka Buchcárová. K vidění bude také exhibice na U-rampě. Dramatickou atmosféru závodů budou svou hudbou dokreslovat bubeníci ze skupiny Tam Tam Batacuda. K dispozici divákům i závodníkům bude Nivea relax zone a Volkswagen testovačka. Pro děti bude přichystán dětský koutek a soutěže o zajímavé ceny.

Vstup do areálu výstaviště je zcela zdarma. Podrobné informace o této akci najdete na adrese www.brnoinlinemarathon.cz.

bigp2008animace
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1452 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.