Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Osvětlený Ski Open závod v lázních v centru Prahy

11. 2. 2009 St 21.34 [bleskové zpávy]tisk

Již příští úterý se otevřou brány O2 žlutých lázní všem příznivcům zimních radovánek a odstartuje se tak pouhý den před zahájením Mistrovství světa v Liberci Otevřené mistrovství v klasickém lyžování. Na technickém sněhu budou mít pražští lyžaři možnost vyzkoušet skluznice svých běžek na okruhu dlouhém půl kilometru.

Zvány jsou všechny věkové kategorie a vyznavači všech běžeckých technik. Ženy a muži ve společné kategorii poběží závod na 3 km, vyhlašovat a odměňovat se budou tři nejrychlejší ženy a tři muži. Naši nejmladší běžkaři pojedou v samostatných závodech dle data narození. Kategorie se upraví dle počtu a věku přihlášených juniorů přímo na místě. Pro nejmenší bude trať dlouhá jen jedno kolo, tedy 500 metrů a pro odrostlejší lyžaře může být až čtyřkolová.

K nápadu uspořádat lyžařský happening přímo v centru Prahy uvádí ředitel závodu Martin Dvořák s úsměvem: „Určitě nechceme konkurovat Katce Neumannové a odlákat jí tak nejlepší světové borce. Ostatně to by ani nešlo, rozdíl je patrný už v rozpočtu. Našim heslem je – 2.000.000 000 oproti 20 000. Dalším rozdílem je vytyčení trati, nám poslouží palmy, které budou lemovat dráhu. Kromě palem se závodníci mohou místo iontových nápojů těšit na vychlazenou dvanáctku a opékané sele.“

Přihlásit se tedy může každý nadšenec běhu na lyžích a zábavy.

Těšíme se na Vás 17. února od 16:00 hodin na registraci a od 17:00 na startu.

Startovné činí 50,– Kč a bude věnováno Nadaci O2, která se zabývá bojem proti šikaně na základních školách.

Více informací v Propozicích závodu.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1420 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.