Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

LIPO a Středeční inline

15. 4. 2009 St 07.53 [Speed, Fitness]tisk

Když dva dělají totéž nemusí to nutně být totéž, ale taky může. Tímhle trošku filozofickým začátkem se dostávám k tomu, že v Liberci se nám urodily hned dva podobné projekty využívající Rekreační a sportovní areále Vesec, který někteří znáte z loňského závodu Bohemia Inline 2008 a ostatní z televize a novin jako ten Vesec, kde se konalo MS v klasickém lyžování.

stredecniinline
Středeční inline je série deseti závodů, které se konají nepravidelně ve středu v podvečer vždy od 18:00. Začínají už dnes 15.4. a končí v 29.7.2009 slavnostním vyhlášením vítězů. Další termíny jsou: 15.4., 29.4., 6.5., 20.5., 3.6., 17.6., 1.7., 15.7., 22.7., 29.7. Závody jsou určeny především starším věkovým kategoriím a důraz je kladen na studenty Technické univerzity Liberec. Jak jinak, když požadatelem je Akademické sportovní centrum.

Více o Středečním inline najdete na jeho webu

LIPO = Liberecký Inline Pohár

Ač by se mohlo zdát, že si LIPO a Středeční inline „konkurují“, opak je pravdou. LIPO se v závodech zaměřuje především na dětské kategorie, čímž se obě akce hezky doplňují. Samozřejmě, že s pořadateli Středečních inline jsme v úzkém kontaktu a snažíme se společně naladit spolupráci tak, aby si obě akce našly svoje účastníky.
LIPO má ještě jeden cíl, je to vlastně vyvrcholení naší celoměsíční snahy být každý čtvrtek odpoledne ve Vesci a umožnit tak každému, kdo o to bude mít zájem se s námi projet, nebo si trochu procivčit techniku…

Termíny LIPO jsou: 30.4., 28.5., 25.6., 30.7., 27.8. a 29.9.

Naše přdstava těch pravidelných čtvrtků je pak takováto:

vždy 1. čtvrtek v měsíci kurz a rady pro začátečníku,
2. čtvrtek v měsíci společná vyjížďka Vescem, případně i jinam,
3. čtvrtek v měsíci kurz a rady pro středně pokročilé případně společná vyjížďka,
poslední čtvrtek v měsíci závod LIPO
pokud bude čtvrtků v měsíci víc, tak podnikenem ještě něco dalšího :-)

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1424 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.