Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Dárek - poukázka na inline kurz

7. 12. 2009 Po 21.35 [Fitness]tisk

darkovy_certifikat_thŘešíte na poslední chvíli vánoční dárek pro své blízké nebo kamarády? Máme pro vás jeden zajímavý tip. Darujte kurz bruslení. a pro sebe získejte slevu 200,– Kč na jakýkoliv kurz nebo výlet u Inlajn.Cz.

Kde všude kurzy pořádáme?

Instruktoři Inlajn.Cz působí v Praze, Liberci a Plzni. Postupně přidáváme i další města v ČR a v případě skupiny 10 a více lidí není problém uspořádat kurz i v jiném místě.

Jak kurzy vypadají

Existují dvě varianty kurzů.

  • Víkendový kurz, který probíhá ve dvou blocích po čtyřech hodinách zpravidla v sobotu a v neděli.
  • Odpolední kurz, který probíhá ve všední den po práci a většinou se zaměřuje jen na určité techniky bruslení (brzdění, zatáčení, jízda z kopce atd.)

    Více se o kurzech můžete dozvědět na stránce o kurzech. Najdete zde i termíny, kterých pravda teď v zimě ještě mnoho není :-(

Jak dárkový poukaz pořídit?

Je to jednoduché, vyplňte krátký formulář, kde můžete i nemusíte vyplnit jméno obdarovaného a odešlete ho. Do pár dnů Vám pošleme poukaz buď dobírkou, nebo dostanete informaci, jak zaplatit certifikát na účet a pak si ho budete moci stáhnout z webu a vytisknout. V případě, že si objednáte poukaz dobírkou, tak si k ceně ještě připočítejte poštovné 70,–Kč.

Jak dárkový poukaz použít?

Použití je snadné. Při přihlašování na kurz uvede držitel poukazu kód, který bude na poukazu uveden a tím je to vyřízené.

Dárek navíc pro dárce

Při objednání dárkového poukazu na kurz za 500,– Kč a více, získává dárce pro sebe ještě jeden poukaz, který mu poskytuje 200,– Kč na jakýkoliv kurz, výlet nebo jinou akci pořádanou Inlajn.Cz. Stačí použít tento poukaz použít při přihlašování.

Objednávka

Hezké Vánoce a úspěšné bruslení

 

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

1 komentář | 3895 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Test 9. 12. 2009 St 15.09
[1] : : : reaguj :

fff

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.