Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

ČMP 2011 - pravidla, termíny, deaily

19. 4. 2011 t 22.45 [ČMP, Speed]tisk

inlinecup_red_140 Závodní sezóna neazdržitelně klepe na dveře a proto měsíc před ostrým startem Českomoravského poháru zveřejňujeme podrobnosti, termíny a pravidla letošního seriálu. Myslím, že nejzásadnější změnou je způsob určování celkového pořadí. Důležitá je taky informace o změně termínu závodů v Opavě.

Pravidla ČMP 2011

Jako každý rok i letos jsou pravidla i letos jednoduchá a průhledná. Stejně jako v předchozích letech vyhlašujeme Pohár a Pohárek. Celkové pořadí se bude nově určovat jako součet časů, dosažených v jednotlivých závodech. Půjdeme tak v podstatě ve stopách cyklistických a lyžařských etapových závodů.

Jedno startovní číslo na celou sezónu

Abychom předešli nedůstojným překlepům a dohledávání jmen ve výsledkových listinách, rozhodli jsem se přidělit každému jedno stálé startovní číslo na celou sezónu ČMP. Na prvném závdě, kterého se zúčastníte dostanete nepromokavé startovní číslo a s tím pak budete objíždět celý seriál. Při přihlašování a registraci pouze nahlásíte nebo ukážete svoje startovní číslo a vše ostatní už bude v systému :-)

Méně závodů

Pro letošní rok jsem museli sáhnout k redukci počtu závodů. Snažili jsem se to udělat tak, abychom zachovali ty závody, které jste v minulosti hodnotili jako nejlepší. Budou to tedy tyto:

Napajedla 28. 5 .2011
Stožec 19. 6. 2011 – termín potvrzen
Opava 23. 7. 2011 – nový termín, který plynule navazuje na Speedskating camp
Brno 13. 8. 2011 – potvrdíme po kontrole nově vytýčené trati
Liberec 27. 8. 2011 – 28. 8. 2011 Ješted? To dáš!!!
Račice 3. 9. 2011 – MČR v Maratónu

Co říct závěrem?

Když tak na ten seznam koukám, tak u každého zastavení ČMP si živě vybavuji nějakou specialitku a jedinečnost. Napajedla = nejlepší divácká kulisa, Stožec = nejlepší prostředí a časovka, Opava = vyvrcholení Speedcampu, Brno = výstaviště a jeho specifika, Liberec a Ještěd, co dodat?, Račice = nejlepší trasa v ČR pro maraton.
Věřím, že všechny změny, ke kterým jsem museli sáhnout, se nakonec ukáží jako pozitivní a že se budeme setkávat při báječném sportovním a společenském zážitku a že závody Českomoravského poháru se pro vás stanou tím pravým cílem vašich víkendů.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 1526 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal Ingeli 28. 4. 2011 t 08.30
[1] : : : reaguj :

Zdravím Vás, priatelia! V prvom rade chcem poďakovať za pekný a úspešný seriál ČMP 2010, hlavne Inlajn.cz, Baludovi, všetkým Honzom, Plzeňákom, Opavákom, do poslednej chvíle vytrvalému spolu – bojovníkovi Pepovi N., najrýchlejším fotografkám Bohunke, Renči, Lucke… Odkaz pre BO: najkrajšia oslava narodenín pre korčuliarku je krásny a náročný 40 km pretek okolo Zemplínskej Šíravy, čo rok – to kilometer :-) Štart v sobotu 30.04.2011 o 10:45 v Michalovciach na námestí, viac: http://www.cyklosport.sk/…on-2011.html aj predpoveď počasia vypadá sľubne http://predpovede.topky.sk/…e-michalovce

Přidal(a): vanadis 28. 4. 2011 t 19.22
[2] : : : reaguj :

[1] Michal Ingeli:Zdravím Michale, děkuju za uznání i za pozvánku. Tedy nic ti neunikne. Bohužel je to fakt daleko a tak narozeniny už v nové kategorii oslavím v Hradci na LILku. Uvidíme se tam? :-)

Přidal(a): Michal Ingeli 28. 4. 2011 t 21.34
[3] : : : reaguj :

Bohunka, LIL Hradec je deň po Podvihorlatskom maratóne, na ktorý idem už piaty krát, pri jazde mám vždy ako na dlani pohorie Vihorlat, tak tento krát chcem konečne zostať na turistiku (Morské oko, Sninský kameň, zrúcaniny Vinné, Brekov, Čičava…). S pretekom v Bratislave si zaváhala, 300 účastníkov v cieli inlajn preteku sa v SR-ČR často nevidí.

Přidal(a): Jirka 28. 4. 2011 t 22.14 Kolečka se budou točit dál
[4] : : : reaguj :

Tak nakonec má ČMP více závodů, než LIL. Celkem 11 závodů od obou hlavních organizátorů dohromady, to není vůbec špatné. Zlatá éra, kdy člověk nevěděl, zda jet na O2 nebo LIL a jak to všechno stihnout, je za námi. Přičteme-li k těm 11 hlavním závodům i různé místní – a často velmi zajímavé – závody, nevidím důvod k depresi nad redukcí nabídky závodů v ČR.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.