Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Finálový závod OZP Středeční inline / LIPO již tuto středu

19. 9. 2011 Po 23.14 [bleskové zpávy, Speed]tisk

Inline sezóna končí a postupně se tak uzavírá jeden seriál za druhým. Tuto středu (21. září 2011) uzavřeme Liberecký Inline POhár neboli LIPO. Podívejte se na průběžné výsledky a připravte se na jeden z posledních inline závodů letošního roku na území ČR.
Po skončení dospěláckého závodu proběhne slavnostní vyhlášení celého seriálu. Vyhlašování začne zhruba v 19:00, pokud nenastanou nějaké nečekané události.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 1065 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Jarda Hanzlíček 22. 9. 2011 t 13.43 Poděkování
[1] : : : reaguj :

Lukáši, Víťo a ostatní, určitě nemluvím jen sám za sebe, díky moc za uspořádání bezvadného seriálu závodů LIPO v letošním roce, který jste okořenili i perlou – zahraničním dílem v Goerlitz. Oproti loňskému roku, dle mého názoru, přibylo účastníků, hlavně v dětských kategoriích, ačkoli počasí často závodění nepřálo. Jen škoda, že nám správa areálu včera večer nepřisvítila na závěrečné vyhlašování vítězů, asi šetří na zimu… Vytrvejte a už se těšíme na LIPO 2012. A všimli jste si, že nikdo neřešil startovné, ceny, diplomy apod. a vše se odehrálo takřka v rodinné atmosféře? Ještě jednou dík!!!

Přidal(a): Michal Vacek 23. 9. 2011 P 08.10 Díky a snad za rok
[2] : : : reaguj :

[1] Jarda Hanzlíček:Ahoj, taktéž se připojují k poděkování od Jardy i když mi to bohužel letos nevyšlo a vlivem zranění jsem odjel jen první dva závody.Držím všem organizátorům palce ať vydrží do dalších sezon. LIPO jsou pohodové závody v přátelské atmosféře s dobrou konkurencí na trati, tak se těším na příští rok.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.