Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Le Mans 2012, pojedem?

23. 1. 2012 Po 19.47 [Le Mans]tisk

A je to tu zase! Legendární závod 24 hodin Le Mans nedává českým inlajnistům spát a tak se opět připravuje výprava do legendárního francouzského města. Asi nemá smysl o o tom psát nějak dlouho. Přečtete si tohletohle a tohletohle a nebo prostě tohle všechno a pak se přihlaste.
Jako tradičně uvažujeme o vzniku pohodářského a závoďáckého týmu, takže pokud se někdo bojíte, že to bude moc rychlý nebo naopak moc pomalý, nebojte se, vyberete si.
Termín konání závodu je 30. 6. – 1. 7. 2012. Odjezd je naplánován na 27. 6. večer.

Jak to bude fungovat?

Protože je potřeba zařídit hromadnou přihlášku rozhodli jsem se, že budeme postupovat takto: Od každého přihlášeného vybereme zálohu 3.000,– Kč. Jakmile budeme mít dostatek peněz na zaplacení týmového startovného, zaplatíme ho. Postupně tak zaplatíme několik týmů. Počítejte s tím, že nám ze startovného nezůstává nic, takže pokud budete chtít svou účast na LM zrušit, musíte si za sebe najít náhradníka. Peníze za startovné fakt vracet nemůžeme. Co se dopravy do Francie týká, tak odhadem vyjde cesta autobusem tam a zpátky na asi 2.500,– Kč.

Přihláška

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 5688 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.