Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Odpolední kurzy v Českých Budějovicích

20. 4. 2015 Po 22.17 [bleskové zpávy, Fitness, Poradna]tisk

Také v letošním roce vypisujeme kurzy inline bruslení v Českých Budějovicích. Kurzy přizpůsobujeme vašim potřebám a můžete na bruslích stát s námi poprvé nebo rozvíjet pokročilejší techniky.

Zájemci se mohou přihlásit. Podrobné instrukce obdržíte emailem.

Těšíme se na vás.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 4763 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Ivan Filla 14. 7. 2015 t 18.35 Prosba
[1] : : : reaguj :

Přeji krásný den všem vyznavačům bruslení. Jsem aktivní bruslař ale rád jezdím i autem. Dnes jsem se za volantem setkal se dvojicí in-bruslařů na silnici, i když po obou stranách vozovky byly luxusní chodníky, které sám často jako bruslař využívám. Oba bruslaři jeli za sebou a měli asi 60-ti metrovou mezeru. Ženu jsem stačil objet a to i proto že jela u krajnice vozovky. Muž jel bohužel prostředkem a i když o mě věděl neuhnul! Zatroubil jsem na něj a dostalo se mi několik opravdu nehezkých přirovnání. Uvědomuji si, že ne všichni bruslaři jsou stejní a to samé platí o řidičích. Nicméně, stačí že jsou na silnicích čím dál více vidět bezohlední cyklisté nebo motorkáři natož bruslaři, kteří ze zákona mají status chodce a když už to nejde jinak mají se jako chodci chovat. Proto vás prosím, abyste na podobné nešvary upozorňoval i své svěřence při svých kurzech.
S pozdravem Ivan.

Přidal(a): kamila 20. 5. 2016 P 11.17 kurz Plzen
[2] : : : reaguj :

Dobry den.poradate i kurzy v Plzni?;

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.