Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Jak to bude dál s přihláškami?

16. 1. 2007 t 00.00 [Le Mans]tisk

obrazek Je 16.1.2006 a první kolo přihlašování na Le Mans je za námi. Náhradníci se teď jistě ptají, jak to bude dál a jestli teď mají šanci se přihlásit. Podle pravidel, která jsme stanovili při prvním oznámení budeme teď postupně oslovovat náhradníky v pořadí v jakém se přihlásili a zaplňovat jimi chybějící místa v sestavách.

Aby to nebylo tak jednoduché, tak protože chystáme letos opět výpravu Babotýmu a nějaké ty baby nám chybí, dáme jim pánové přednost že ;-)
Náhradníkům v pořadí jsem odeslal e-maily s informací, že mají týden na doručení peněz na náš účet, pokud to nestihnou tak oslovím 22.1.2007 další v pořadí…

Ještě jedna šance…

Když o tom tak přemýšlím, tak je samozřejmě možné přihlásit další tým poskládaný z náhradníků. Jeho nevýhodou bude, že si bude muset sám vyřešit dopravu a další záležitosti, protože autobusy s kapacitou větší jak 50 osob se bohužel moc nehodí na cestování na takovou dálku jako je střed Francie. Doporučuji domluvit se zde v komentářích, jestli byste se do něčeho takového chtěli pustit…

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

7 komentářů | 2320 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): dejna 26. 1. 2007 P 16.05 dotaz
[1] : : : reaguj :

Haló, halo´, jak to vypadá s týmem náhradníků, crazy týmem a se supportem? Doslechla jsem se od některých závodníků, kteří jsou už přihlášení, že by přece jen chtěli jet vlastním autem. Je možné v tomto případě navýšení počtu závodníků o další tým? A co Slováci, kolik dali dohromady týmů ( eventuelně nepotřebují někým doplnit?) Když jsem počítala přihlášky, vyšlo mi,že je holek do babytýmu jen 7, protože některé jedou za easyriders.Jak to dopadlo, doplnily se ?

Přidal(a): Michal BA 28. 1. 2007 Ne 08.03 LeMans
[2] : : : reaguj :

Slováci berú LeMans vážne… možno najvážnejšie z celej EÚ… treba občas mrknúť na stránku SIC Košice, tam sa pečie najlepší inline chlebík na Slovensku :-)

Přidal(a): Balud 29. 1. 2007 Po 08.39
[3] : : : reaguj : web

[1] dejna : Ahoj, vypadá to takto: z oslovených dívek a žen se ozvaly dvě (mimochodem Dejni Nikole jsem taky posílal mail, ale žádná reakce). Takže v tuhle chvíli babotýmu skutečně schází 3 členky. Říkal jsem si že jim dám ještě trochu času (do konce ledna) a pak pojedeme dál podle seznamu náhrdníků…
Support je otázka zatím otevřená. Samozřejmě, že pokud se někdo z náhradníků chce do LM podívat i jako support, určitě ho berem.
Co se týče vlastní cesty autem, tak já o ničem takovém nevím – nikdo mi nic neříkal a ani jsem se nic nedoslechl. Na rovinu řečeno se mi to po loňských zkušenostech nelíbí protože organizačně je pak výprava výrazně náročnejší a pokud se nepodaří vytížit autobus, tak ostatním se tím zvyšuje jejich podíl na platbě za dopravu.

Přidal(a): Radek Urminský 31. 1. 2007 St 14.23 Jsem na seznamu náhradníků.
[4] : : : reaguj :

Jsem na seznamu náhradníků na na třetím místě a dosud jsem nebyl kontaktován. Víťovi jsem psal, že pojedu klidně jako jednotlivec. Potřebuji vědět jestli se mnou počítáte nebo mám jednat na vlastní pěst. Nechci nic podnikat unáhleně, ale čas je proti nám. Možná by tým z náhradníků byla šance, ale potom je potřeba jednat urychleně a sehnat dopravu apod. Prosím o zprávu. R.U.

Přidal(a): Balud 2. 2. 2007 P 08.53 Náhradníci a support
[5] : : : reaguj : web

Radek Urminský napsal/a: Jsem na seznamu náhradníků… a dosud jsem nebyl kontaktován Ahoj ve spolek. Váhání s oslovováním náhradníků bylo způsobeno tím, že jsme si říkali, že by bylo škoda nesestavit Babotým. Nechali jsme osloveným ženám spoustu času na rozmyšlenou, ale ozvaly se jen dvě. Takže včera večer jsem poslal e-maily dalším náhradníkům v pořadí.
Veledůležitou součástí výpravy je podpůrný tým neboli support. Vím, že je to slabá náplast na chuť si pořádně zabruslit, ale navrhuji zbývajícím náhradníkům účast jako supporti a tím se přímo podílet na zdárném průběhu závodu. Co vy na to?

Přidal(a): marcela /PP 3. 2. 2007 So 08.54
[6] : : : reaguj :

Kontaktoval som sa s Vitom ako nahradnicka. Platbu som uskutocnila a dosla k vam na ucet. Ale v zozname stale figurujem , ako nezaplatene…Dufam, ze je to len chybicka a ja sa mozem dalej tesit na ucast s vami. Marcela

Přidal(a): Balud 3. 2. 2007 So 10.56
[7] : : : reaguj : web

marcela /PP napsal/a: Dufam, ze je to len chybicka… ani ne tak chybička, jako moje hlavička :-( Opraveno, napraveno

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.