Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Mallorka 2009 je tu brzy!

Čas neúprosně letí, jaro a bruslařská sezóna se blíží. Úvahy a plány zopakovat jarní bruslařskou přípravu v teplejších krajinách se z abstraktních rovin konečně dočkaly konkretizace, a tak se s Vámi rádi podělíme o tu radostnou novinu.

Mallorka nabízí ideální podmínky pro trénink nejen pro cyklisty, ale i pro bruslaře. Vzhledem k velké spokojenosti z předešlých dvou let se opět vracíme na stejné, ozkoušené místo. Pokud jste předešlé ročníky nezaznamenali, mrkněte na zážitky z roku 2007 a z roku 2008.

KDY…6. – 20. března 2009

KDE…El Arenal – Playa de Palma

HOTEL…Ayron Park

S KÝM…www.nacesty.cz

JAK…letadlem z Mnichova (a do Mnichova)

ZA KOLIK…cca 15.-17.000,– (letenky, poplatky, ubytování, polopenze, pojištění)

KOLO…do letadla vlastní (za poplatek cca 50 EUR), na místě však není problém zapůjčit

KDO…zatím nás je 4 – 7 jedinců

Důležitá informace pro eventuelní zájemce: sportovní soustředění námi není nijak organizované, všichni jedou na vlastní pěst a vlastní nebezpečí. Nevezeme trenéra, maséra, ani zdravotníka. V hotelu se jich však vždy několik nachází. Nemáme v úmyslu plánovat tréninky a hromadně se nutit do společných aktivit. Zkrátka a dobře máme jen radost z toho, že najezdíme kilometry, prohřejeme kosti, předáme zkušenosti, a potkáme podobně rychlé bruslaře. Pokud máte dovolenou, finance a motivaci, směle do toho!

PS: Více informací o Mallorce a hotelu hledejte na www.nacesty.cz, dotazy zásadního významu, které nenajdete na internetu, pište níže.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1176 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.